O MNE

Vintage crafting je blog o tvorení, hlavne tom papierovom.  Hlavnou témou sú tu techniky ako cardmaking a scrapbooking. Pôvodne bol blogom môjho internetového obchodu organizatorka.sk, teraz je už len mojim osobným blogom s obrovskou históriou inšpiratívnych článkov. S o to väčšou radosťou tu s vami budem zdielať svoje nadšenie a vášeň pre vintage a retro štýl, tvorenie s papierom a pečiatkami a všetko krásne, čo je okolo nás.

Martina Valešová

Keď som v apríli v roku 2013 zakladala stránku organizatorka.sk, mala som len matnú predstavu, čo vlastne chcem a kam smerujem. Stalo sa však to, že moja práca je zároveň aj mojim koníčkom a potešením. Ešte väčšiu radosť mi robí, keď vidím, že moje nadšenie zdieľa aj veľa z vás :-).

Donedávna som sa venovala naplno riadeniu chodu internetového obchodu organizatorka.sk  s materiálom na tvorenie. Ten som však ku koncu roka 2019 uzatvorila a jeho činnosť ukončila. Momentálne som opäť naplno zamestnaná a tento blog je môj relax.

Naďalej však organizujem kreatívne kurzy na témy scrapbooking a cardmaking. No a tu na blogu sa o všetkom tomto dozviete oveľa viac, zákulisné informácie, inšpirácie a návody, ako v sebe objaviť kreativitu, o ktorej ste možno ani nevedeli :-).

Vo voľnom čase rada špekulujem, ako využiť staré veci a spraviť z nich niečo užitočné a zároveň pekné.  Rada skúšam nový materiál na tvorenie ešte predtým, než ho zaradím do ponuky. Tiež som knihomoľ a milujem cestovanie. Učarovalo mi Toskánsko a levanduľa. Mám rada staromódne kvety a svoju prácu :-).

Milovanú spoločnosť mi robí moja dospelá dcéra Niki, ktorá krásne maľuje, rada fotí, bloguje a presadzuje si vlastné názory:-). No a tiež naša, vraj obézna, čivava Monami, skrátene Monča.

Do konca roka 2019 náš dizajn tím tvorili tiež talentované scraperky s osobitým štýlom, ktoré vás minimálne dvakrát do týždňa inšpirovali svojimi jedinečnými projektmi a DIY návodmi, prezradili vám najnovšie trendy z oblasti scrapbookingu a vymýšlali pre vás zaujímavé akcie a súťaže. Aj preto je obsah tohto blogu taký cenný. 

.N

Kristína Čepčeková

Kristínka bola dlhé roky aj koordinátorkou tohto blogu a tiež najčastejšie naň prispievala svojimi inšpiráciami a návodmi. Jej aktuálnu tvorbu môžete sledovať na jej blogu.

Ďalej boli v minulosti členkami dizajn tímu aj tieto talentované žienky: Daniela Dekanová, Monika Timková, Irena Vohlídková, Soňa Drdlíková, Denisa Gryczová, Irina Mikla a Valéria Talarovičová.