O NÁS

Vintage crafting je blog internetového obchodu organizatorka.sk. S obrovskou radosťou tu s vami budeme zdielať svoje nadšenie a vášeň pre vintage a retro štýl, tvorenie s papierom a pečiatkami a všetko krásne, čo je okolo nás.

Martina Valešová

Maťka

Keď som v apríli v roku 2013 zakladala stránku organizatorka.sk, mala som len matnú predstavu, čo vlastne chcem a kam smerujem. Stalo sa však to, že moja práca je zároveň aj mojim koníčkom a potešením. Ešte väčšiu radosť mi robí, keď vidím, že moje nadšenie zdieľa aj veľa z vás :-).

Venujem sa naplno riadeniu chodu internetového obchodu organizatorka.sk  s vintage a retro materiálom na tvorenie. Organizujem tiež kreatívne kurzy na témy scrapbooking a cardmaking a detské dielničky. No a tu na blogu sa o všetkom tomto dozviete oveľa viac, zákulisné informácie, inšpirácie a návody, ako v sebe objaviť kreativitu, o ktorej ste možno ani nevedeli :-).

Vo voľnom čase rada špekulujem, ako využiť staré veci a spraviť z nich niečo užitočné a zároveň pekné.  Rada skúšam nový materiál na tvorenie ešte predtým, než ho zaradím do ponuky. Tiež som knihomoľ a milujem cestovanie. Učarovalo mi Toskánsko a levanduľa. Mám rada staromódne kvety a svoju prácu :-).

Milovanú spoločnosť mi robí moja dcéra Niki, ktorá krásne maľuje, rada fotí, bloguje a presadzuje si vlastné názory:-). No a tiež naša, vraj obézna, čivava Monami, skrátene Monča.

Náš dizajn tím tvoria talentované scraperky s osobitým štýlom, ktoré vás minimálne dvakrát do týždňa inšpirujú svojimi jedinečnými projektmi a DIY návodmi, prezrádzajú vám najnovšie trendy z oblasti scrapbookingu a vymýšľajú pre vás zaujímavé akcie a súťaže. A tu ich máme:

.

Kristína Čepčeková

Daniela Dekanová

Monika Timková

Patrili do nášho dizajn tímu aj tieto skvelé scraperky:

Irena Vohlídková

Iriska banner

Soňa Drdlíková

Soňka banner.

Denisa Gryczová

Deniska

Valéria Talarovičová

Valika

Irina Mikla

Irinka

Soňa Drdlíková