Obrovská radosť – patrím k dizajn tímu značky Create a Smile!

Konečne sa s vami môžem podeliť o svoju obrovskú radosť! Stala som sa členkou dizajn tímu pre nemeckú značku Create a smile♥. Túto značku obdivujem už dlho a ani sa mi nesnívalo, že raz by som mohla byť súčasťou obrovského úsmevu, ktorý tvorí jeho majiteľka Christine pomocou jej produktov a pravidelných “challenge” ♥.

Tadá… takže sa hrdo chválim a hlásim, že niekoľko mesiacov vás budem aj ja inšpirovať a motivovať k tvorbe pohľadníc pod hlavičkou tejto značky ♥.

CREATE A SMILE je nemecká značka, ktorá sa špecializuje hlavne na vlastné dizajnové pečiatky, vyrezávacie šablóny a MM šablóny. Omrknúť to môžete na ich stránke createasmilestamps.com a každú aktuálnu challenge nájdete potom na blogu tu.

Ak si chcete pozrieť všetky šikovné dievčatá, ktoré sú spolu so mnou členkami Challenge Dizajn tímu, nájdete nás aj na Instagrame takto:

@createasmilestamps @madebyalexandra @stampinanja @ellabella_kreativ @stampinwithlizdesign @shabbylab_@handmadebby
@kreativsuechtig @melissagoodman75 @organizatorka.sk @nathalie_alacarte a @mbfairysky

A teraz už k téme aktuálnej CHALLENGE, ktorá bola dnes vyhlásená. Zapojiť sa môžete do 20.1.2020 vložením linku na váš výtvor priamo tu, v originál príspevku pre danú challenge – tu nájdete aj všetky podmienky pre zapojenie. Tentokrát je výzvou sketch – nákres, podľa ktorého by ste mali tvoriť:

Ja som sa s touto výzvou popasovala takto a dúfam, že sa vám páči :-).

Dúfam, že som vás inšpirovala, povzbudila farbami a nakopla do tvorenia pohľadnice :-).

Martina ♥

P.S. Táto značka má veľmi výhodnú cenu pre doručenie, takže ak máte záujem o ich výrobky, môžete si objednať priamo. Alebo, ak by ste chceli, aby som vám objednala niekedy koncom januára všetko, po čom vám od nich srdce piští, vyberajte tu, píšte mi linky na mail info@organizatorka.sk a ja to objednám spolu s mojimi pečiatkami pre radosť :-). Objednávam už iba ako “normálna” osoba, keby niečo :-).

13
Pridaj komentár

avatar
Zuzana
Čitateľ

Úžasné Martinka, gratulujem a teším sa s tebou ❤️❤️

FairyKopka Katka
Čitateľ
FairyKopka Katka

Oooo, Maťka, to je výborná sprava Gratulujem a nech sa ti darí! Tvoris nádherné dielka

Tatiana
Čitateľ
Tatiana

Potešila si a veľmi

Andrea Vašková
Čitateľ
Andrea Vašková

Wau, gratulujem. Nech sa dari, tesim sa na tvoje dielka

Viera Gáborová
Čitateľ
Viera Gáborová

Gratulujem….a želám veľa tvorivých nápadov…

Veronika
Čitateľ
Veronika

Mati to je skvelá správa a gratulujem ti 🙂 a veľmi sa teším, že ostávaš v kreatívnom fachu <3 Teším sa na výzvy a tvoje tvorenie 🙂

Zuzka
Čitateľ
Zuzka

Martinka, máš môj obdiv, srdečné prianie a gratulujem..