Aha, aké vianočné pohľadnice si môžete vyrobiť aj vy :-)

Dnes som si pre vás pripravila drobnú inšpiráciu. Pretože sa pripravujem aj na kreatívne kurzy výroba vianočných pohľadníc, potrebovala som samozrejme pripraviť aktuálne vianočné pohľadnice na ukážku, ako vzorky.

vianocne-pohladnice-kolaz

No a keď kurzy skončia, tak pohľadničky poputujú mne milým ľuďom, pekne poštou :-).

Zatiaľ som robila len jednu „várku“, ale chystám sa použiť aj ďalšie vianočné papiere na scrapbooking, ktoré sú veselšie, farebnejšie a dokonca majú trblietky :-).

Teraz sa už nebudem veľa rozpisovať, ale rovno prejdem k ukážkam, ako si môžete, jednoducho, alebo trochu zložitejšie, vyrobiť vianočné pohľadnice, ktoré budú niesť váš rukopis.

vianocna-pohladnica-5288

vianocna-pohladnica-5297

vianocna-pohladnica-5301

vianocna-pohladnica-5304

vianocna-pohladnica-5307

vianocna-pohladnica-5312

vianocna-pohladnica-5315

Možno som vás inšpirovala k výrobe vianočných pohľadníc, ktorými môžete obdarovať nielen svojich blízkych. Alebo, pohľadnicu nemusíte posielať poštou, darujte ju osobne. Aspoň sa dočkáte priamej radosti obdarovaného. A verte, bude veľká :-).

No a teraz už len praktické informácie.

V kategórii „Tvoríme na vianoce“ nájdete všetko potrebné, vianočné papiere na scrapbooking, ktoré som použila na výrobu týchto pohľadníc, vianočné pečiatky so slovenským textom, perličky, trblietky…

Ak si chcete prísť najskôr vyskúšať materiál, techniky a prácu s papierom, môžete sa prihlásiť na niektorý z našich kurzov. Kreatívne kurzy sú v Bratislave a termíny sa rýchlo plnia – čo ma teší, lebo viem, že sa opäť vyrobí kopec krásnych vecičiek.

Prajem veselé tvorenie a krásny deň :-).

Martina

One thought on “Aha, aké vianočné pohľadnice si môžete vyrobiť aj vy :-)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *