Ako som dostala zasa chuť tvoriť.

Milé moje. Dlho sme sa tu nevideli, nečítali. Nebol čas, nebola inšpirácia, nebola sila ani chuť tvoriť. ALE POTOM, potom (presne včera) dostala moja Niki poštu a zrazu vo mne vzplanula iskra a výsledkom je táto interaktívna pohľadnica ☺️.

A ako to začalo? Niki totiž dostala novú kartu z banky. V takom parádnom interaktívnom obale. No asi už viete čo ma zaujalo…. ☺️. Hneď som si ho privlastnila a chudáka rozobrala.

Aby som pochopila, ako funguje. Študovala som, prepočítavala, merala rozmery a špekulovala ako to celé napasovať tak, aby sa “to” dalo vyrobiť z jednej 12” stránky. A bola som vo svojom živle. Po dlhých mesiacoch. Tak ma to nakoplo, až som z toho prekvapkaná…

Aby ste si nemysleli, že som mala hneď úspech. Najskôr jeden pokazený prototyp, na ktorom som vychytala chybičky a prispôsobila rozmery. Vďaka obľúbenej ryhovačke je to brnkačka. Takmer .

Dlhšie videjko nájdete u mňa na IG.

Aby som to skrátila. Veľmi sa teším, že mám zasa radosť. Radosť z tvorenia❤️. Chýbalo mi to. Veľmi. A dlho už intenzívne premýšľam. Úprimne som chcela zavesiť organizovanie kurzov na kliniec. Tak sa chcem opýtať, chceli by ste ešte nejaké naše kurzy so mnou ako ste boli zvyknuté? Alebo už ste si zvykli na online kurzy? Čo vy na to?

Vaša Martina ❤️

6 thoughts on “Ako som dostala zasa chuť tvoriť.

  1. Lucia says:

    ja som tak unavená a vyhorená z tejto doby, ktorá trvá už 1,5 roka, že som ZA kurz aj nohami, nielen rukami 🙂

  2. Vika says:

    Mati❤️ja si veeeelmi prosím nejaké celodenné kurzy❤️na oddych, pokec a vyčistenie hlavy je to najlepsie☺️a veľmi by som vás všetky scarp ženy zase chcela vidieť❤️

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *