BLOG HOP – október 2016

S potešením zahajujem dnešný celodenný BLOG HOP s vintagecrafting.sk a našim dizajn tímom . Budeme spoločne a dobrodružne preskakovať z blogu na blog, inšpirovať sa aktuálnou tvorbou nášho dizajn tímu a tiež riešiť súťaže, odpovedať na otázky a vyhrávať skvelé ceny z nášho e-shopu kde nájdete nielen materiál na scrapbooking :-).

blog-hop-organizatorka-vintage-crafting

A čo je to ten BLOG HOP?  BLOG HOP je vlastne “skákanie” z jedného blogu na druhý. Tentokrát sa bude skákať po blogoch členiek nášho dizajn tímu, aby ste ich viac spoznali, videli ich rôznorodé aktivity, mohli ich sledovať a obdivovať aj mimo príspevkov na blogu Vintage Crafting! Každá z nich vám ukáže niečo nové zo svojej tvorby, k tomu pripojí aj pár slov a v každom z príspevkov na vás bude čakať súťaž s krásnou špeciálnou  výhrou :-).

Na čo sa môžete tešiť? Musíte sa nechať prekvapiť :-). Veď trošku napätia a zvedavosti neuškodí. Určite však sledujte:

Kristínkin blog o 11.00 hod.

Danielin blog o 14.00 hod.

Iriskin blog o 17.00 hod.

Soňkin blog o 20.00 hod.

A na čom práve pracujem ja?

Asi pre vás nebude prekvapením, že nemám veľa času na tvorenie, pretože pre vás skoro stále objednávam, vybaľujem a naskladňujem novinky do eshopu  :-). A moje dni vypadajú takto:

working-day-organizatorka

Chcela by som sa však s vami podeliť o fotoalbum, ktorý som podivuhodne spracovala už rok po dovolenke :-). Dobre, priznávam, album je dokončený hlavne preto, že som robila podobný kurz a album som mala ako ukážku pre kurzistky.

scrap-album-organizatorka-2  scrap-album-organizatorka-3

scrap-album-organizatorka-4   scrap-album-organizatorka-5 scrap-album-organizatorka-6   scrap-album-organizatorka-10 scrap-album-organizatorka-9   scrap-album-organizatorka-8scrap-album-organizatorka-7

Takto fajn sme sa mali na našom spoločnom výlete s Niki a som rada, že som aspoň týchto pár fotiek vytiahla z počítača a spracovala ako milé spomienky.

Pracovala som s minimom materiálu a pomôcok, ako ste si mohli všimnúť, trochu som zápasila s časom :-). Použila som šablóny a tupovala cez ne obľúbené distressy. Prípadne ako podklad papier na scrapbooking od UHK Gallery. Potom už len zopár pečiatok, nožnice do ruky, samozrejme obojstranná páska a čierna fixka… No a všetko je založené v šikovnom 6×6 inch albume.

TERAZ UŽ K PRVEJ SÚŤAŽI dnešného dňa:

„VintageCrafting“  CHALLENGE

Podmienky:

Vytvorte ľubovoľný projekt s pomocou ľubovoľného návodu na blogu Vintage Crafting (tvorba celého projektu alebo konkrétneho detailu na nej). Pošlite svoj výtvor do nedele 23.10.2016 do polnoci na e-mail: challenge@organizatorka.sk

Čo môžete vyhrať?  

Výhra je parádna: nádherná nadčasová sada veľkých vianočných papierov  :-).

Výhra blog hop | Organizatorka

Meno výhercu z tejto i ostatných súťaží BLOG HOPu sa dozviete vo štvrtok (27.102016.) tu na blogu vintagecrafting.sk, kde sa to celé začalo :-).

Ďakujem Vám za návštevu a teraz môžete pokračovať na Kristínkin blog , kde na Vás o 11.00 hod čaká ďalšia dávka inšpirácie a tiež ďalšia krásna blog hop výhra!

Martina Valesova from Vintagecrafting.sk

5 thoughts on “BLOG HOP – október 2016

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *