BLOG HOP s Vintage Crafting a s Irinkou

blog hop banner

Zdravím vás všetkých,

dnes máme na našom blogu hru, ktorá sa volá BLOG HOP. Už ste určite o tom počuli, ak ste dnes navštívili blogy našich skvelých dizajnérok. Teraz ste sa dostali ku mne, kam vás presmerovala Kristínka, takže už určite viete, ako táto hra funguje a aké sú podmienky, aby ste sa mohli zúčastniť súťaže a mali možnosť vyhrať skvelé darčeky! Som presvedčená, že najmä kvôli týmto skvelým odmenám vás BLOG HOP osloví!!

Najprv by som vám chcela ukázať svoj najnovší projekt.

svadobny_album9

IMG_1440 svadobny_album3

Je to svadobný album, ktorý som robila na zákazku a bol to jeden z tých prípadov, kedy nevesta mala konkrétnu predstavu, ako má vyzerať jej svadobný album. Mal to byť jemný album v hnedo-ružovo-béžových farbách a s rôznymi dekoratívnymi ozdobami z lepenky so svadobnou tematikou. Je skvelé, že na e-shope organizatorka.sk sa dalo všetko naraz nakúpiť a mohla som sa pustiť do tvorenia.

 svadobny_album2

IMG_1370

svadobny_album1

IMG_1377

IMG_1385

Kto už pozná moje výrobky, ten si môže všimnúť, že to nie je typická paleta farieb pre mňa. Kto moju tvorbu ešte nepozná, tak budem rada, keď zavítate do mojej Instagramovej galérie, moje výrobky si môžete pozrieť na SAShE a niekedy dávam fotky svojich projektov aj na Facebook. Takže pozývam vás ku mne na návštevu a budem veľmi rada, keď sa pridáte k mojim followerom (a lajkerom) alebo mi napíšete nejaké povzbudzujúce komentáre, ktoré si vždy veľmi vážim :).

Neviem, či by malo význam vytvoriť si blog, keďže pre mňa nie je ľahké písať články v slovenčine. A či by bol o môj blog a jeho príspevky vôbec záujem medzi čitateľkami. Tak práve pre tieto dôvody to zatiaľ nechávam tak. Ja som ale presvedčená, že momentálne nám stačí vzájomná komunikácia cez tento úžasný blog vintagecrafting.sk 🙂

Takže vráťme sa k albumu. Musím povedať, že neutrálne farby pri tvorbe vždy skrášlim pridaním nejakého výrazného farebného akcentu. Ale pri tomto svadobnom albume to tak nebolo. Poviem vám pravdu – nebolo ľahké vyrobiť ho, ale zároveň som bola počas tvorby prekvapená, ako sa mi ten celý proces páčil 🙂

svadobny_album_vintage

Čo sa týka materiálu, album je vyhotovený zo sady papierov The Promise.

fepad090

Album má šitú väzbu podľa požiadaviek zákazníčky, ale papiere sú kombinované, t.j. do väzby sú všité základné šedé papiere, ktoré tvoria vnútornú časť albumu, spolu s listami zo spomenutej sady scrapbookových papierov. A tieto krásne listy sú už aj ozdobené technikou scrapbooking.

svadobny_album4

Okrem sady papierov som využila ďalšie rôznorodé dekorácie:

ozdoby

vyrezy z lepenky

Chipboards, nálepkyvýrezy z lepenky, svorky, gumené pečiatky, perličky, gombíky, kvety, stuhy a čipky, šnúrky

Čisté listy som zdobila pomocou horúceho embossingu alebo papierových výrezov vytvorených pomocou  vyrezávacích šablón a stroja Big Shot.svadobny_album_vintaje1

Zákazníčka ma tiež poprosila vyrobiť papierové vrecúško a zakomponovať ho na poslednú stránku, kde by si mohla vložiť svadobné oznámenie.

svadobny_alnum_vrecko

Už ste videli môj nový projekt – dúfam, že sa vám páčil a teraz je čas pripraviť sa na

SÚŤAŽ 🙂

Moja otázka znie: „Koľko nových členov má dizajn team na blogu Vintage Crafting a ako sa volajú?“

Vaše odpovede môžete písať do komentárov k tomuto článku. Súťaž končí dnes o polnoci a zo všetkých komentárov, ktoré budú obsahovať správnu odpoveď na otázku, náhodne vylosujem výhercu nádherného vianočného setu pečiatok s pečiatkovacími vankúšikmi z e-shopu www.organizatorka.sk

03773-stampo-noel-coeurs-etoiles

Všetkým vám chcem poďakovať za záujem zúčastniť sa súťaže a čakáme vás v pondelok (19.10.) tu na našom blogu www.vintagecrafting.sk, kde už sa dozviete mená všetkých výhercov BLOG HOP súťaží.

Držím vám palce 🙂

Irinka

13 thoughts on “BLOG HOP s Vintage Crafting a s Irinkou

 1. Judita Filová says:

  1) Valika, ktorej vášňou je cardmaking a clean & simple štýl;
  2) Irinka- tvorba jemná, čistá a pastelová;
  3) česká mixed-media profíčka Deniska.
  Slovom – tri nové členky tímu 🙂

 2. zuzana says:

  svadobný album je moc krásny…
  verím, že raz príde čas, a urobíš si aj blog 🙂 teším sa na ten deň

  a kto sú nové posily do deasing teamu? tak ako boli predstavené:
  Valika
  Irinka
  Deniska

 3. Monika says:

  Ten album je dokonalosť sama..keby sa mne raz taký krásny podarí vyrobiť, budem rada 🙂
  Novými členkami sú tri veľmi šikovné a kreatívne dámy – Irinka, Valika a Deniska 😉

 4. Zdenka says:

  je mi blbe kopirovat spravne odpovede, ale nastastie je aj ina cesta 🙂 je to Valika, Deniska a Irinka. a musim sa priznat, tie zaciatocnicke nevedomosti su take smiesno – trapne… ze teda konecne viem, ze vo svadobnom albume su vyzdobene aj vnutorne strany, konecne som jeden album videla nafoteny aj zvnutra 🙂 a je nadherny!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *