BLOG HOP S VINTAGE CRAFTING

Blog hop s vintage crafting.

S potešením zahajujem dnešný celodenný BLOG HOP  s vintagecrafting.sk. Budeme spoločne a dobrodružne preskakovať z blogu na blog, inšpirovať sa aktuálnou tvorbou nášho dizajn tímu a tiež riešiť súťaže, odpovedať na otázky a vyhrávať skvelé ceny z nášho e-shopu organizatorka.sk, kde nájdete nielen materiál na scrapbooking. :-).

A čo je to ten BLOG HOP?  BLOG HOP je vlastne „skákanie“ z jedného blogu na druhý. Tentokrát sa bude skákať po blogoch členiek nášho dizajn tímu, aby ste ich viac spoznali, videli ich rôznorodé aktivity, mohli ich sledovať a obdivovať aj mimo príspevkov na blogu Vintage Crafting! Každá z nich vám ukáže niečo nové zo svojej tvorby, k tomu pripojí aj pár slov a v každom z príspevkov na vás bude čakať súťaž s krásnou výhrou :-).

Na čo sa môžete tešiť? To dopredu neprezradím :-). Veď trošku napätia a zvedavosti neuškodí. Určite však sledujte:

*Valikin blog o 11.00 hod.

*Deniskin blog o 14.00 hod.

*Kristínkin blog o 17.00 hod.

a Irinka celú akciu ukončí o 20.00 hod. na tomto blogu (nakoľko nemá vlastný blog)

No a na čom práve pracujem ja?

Ak mám byť úprimná, veľa času popri objednávaniu tovaru pre vás, kurzoch a riadenia chodu e-shopu nemám. Rozhodla som sa však ukázať vám zopár posledných stránok z môjho súkromného albumu, do ktorého si postupne a naozaj veľmi pomaličky zachytávam spomienky na významné udalosti a ľudí v mojom živote. Tieto tri stránky som vytvorila v poslednom voľnom čase :-).

Do Prahy cestujem veľmi rada a aspoň raz za rok si snažím nájsť dôvod, prečo sa tam „previezť“ :-). Rada nasávam atmosféru tohto mesta v spleti ostatných dychtivých turistov… najradšej som v úlohe pozorovateľa.

scrapbooking-vintage-style-DSC_1731

Ako vidíte, na tento layout som využila väčšinou iba zvyšky papierov na scrapbooking zo zásoby a hnedý kraft papier, ktorý pasuje k môjmu obľúbenému vintage štýlu :-). Nápis som vyrezala na strojčeku Big Shot.

  scrapbooking-vintage-style-DSC_1755   scrapbooking-vintage-style-DSC_1751

Keď má dcéra nejakú peknú fotku, tak si ju „ukoristím“ pre seba, nech mám nejakú pamiatku aj v „naozajstnej“ podobe, nielen na instragrame alebo fejsbúku :-). Pri tomto layoute som sa nechala trochu máličko uniesť, no ale tak som to v momente návalu inšpirácie cítila… trhala som a trhala, ničila, vkladala… Čipky, ktoré vidíte, sú originál, paličkované dávno pradávno vo Važci. Aspoň vidíte, že šuflíky sú často zdrojom pokladov, hlavne tie u babičky :-).

scrapbooking-vintage-style-DSC_1733

Na ozdobovanie som okrem čipky použila papierové výseky, ktoré sa ľahučko vrstvia pomocou 3D vankúšikov a tak nejako som ich chcela na tento layout prilepiť :-).  Použitý papier na scrapbooking Lifetime Yesterday.

  scrapbooking-vintage-style-DSC_1749   scrapbooking-vintage-style-DSC_1746

Posledný layout, ktorý je podľa mňa veselý, aj keď je na čiernom papieri, patrí spomienke pre mňa milej. Keď stretnete spriaznené duše, na také chvíle sa predsa nezabúda a zaslúžia si mať miesto v albume :-). Ako môžete vidieť, okrem toho, že rada „trhám“, tak nemám problém ani vystrihovať… Balóny sú vystrihnuté zo zvyškov papierov, ostatné ozdôbky som tiež rôzne pozbierala z dostupných zdrojov. Naozaj veľa spravia 3D vankúšiky, ktoré každý detail ešte viac zvýraznia. Čerešničkou na torte sú aj gombičky, ktoré už tiež majú niečo za sebou…

scrapbooking-vintage-style-DSC_1735

  scrapbooking-vintage-style-DSC_1742   scrapbooking-vintage-style-DSC_1739

Dúfam, že som vás nenudila a aspoň trochu inšpirovala, ako sa dajú spracovať niektoré fotografie, ktoré zobrazujú vaše spomienky. Musím povedať, že si veľmi rada len tak, raz za čas vyberiem môj nový veľký album a prelistujem medzi jednotlivými stránkami.

A TERAZ UŽ K PRVEJ SÚŤAŽI dnešného dňa:

SÚŤAŽ – Rýchla challenge

Podmienky: Vytvorte pohľadnicu s pomocou ľubovoľného návodu na blogu Vintage Crafting (tvorba celej pohľadnice alebo konkrétneho detailu na nej). Fotografiu vytvorenej pohľadnice pošlite do dnešnej polnoci (15.10.2015)  na e-mail: challenge@organizatorka.sk.

Čo môžete vyhrať? Túto úžasnú 3D stavebnicu na pohľadnice.

stansblokap16-lr-rgb

Meno výhercu z tejto i ostatných súťaží BLOG HOPu sa dozviete v pondelok (19.10.) tu na blogu vintagecrafting.sk, kde sa to celé začalo :-).

Ďakujem Vám za návštevu a teraz môžete pokračovať na Valikin blog , kde na Vás o 11.00 hod čaká ďalšia dávka inšpirácie a tiež ďalšia krásna výhra!

Martina Valesova from Vintagecrafting.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *