CHALLENGE 1/2018

 Je tu čas prvej challenge v tomto roku, takže si pripravte materiál a pomôcky, a ide sa tvoriť! 😉 Téma challenge je Pre môjho Valentína a bude trocha netypická, lebo budeme tvoriť v tmavých farbách a čisto len pre pánov – pre mužov, ktorých ľúbime. Samozrejme tam okrem partnerov veľakrát zaraďujeme aj otcov, starých otcov, svokrov či synov, takže to všetko sa ráta. Dôležité je dať najavo pánom, že ich máme radi a to krásnym papierovým projektom 🙂

Podmienky challenge: Vytvorte papierový projekt podľa farebnej palety. Typ projektu musí byť niektorý z nasledovných: pohľadnica, visačka (tag), darčeková taška/krabička/obal (na poukaz, čokoládu, fľašu, parfém či iný dar). Pri tvorbe viditeľne použite materiál z nášho e-shopu www.organizatorka.sk.

Challenge platí pre Slovenskú a Českú republiku. Projekt vytvorený do challenge nesmie byť nikde zverejnený pred jeho zverejnením na blogu Vintage Crafting na konci mesiaca.

Výhrou je krásny materiál na tvorenie v natur štýle 😉

Fotografiu vášho projektu spolu s odkazom na konkrétny použitý materiál z e-shopu organizatorka.sk pošlite najneskôr do polnoci 21. februára 2018 na e-mail challenge@organizatorka.sk, do predmetu správy napíšte CHALLENGE 1/2018.

Ja som si pre vás pripravila inšpirácie hneď dve: prianie a krabičku na sladký darček.

Základ kraftovej krabičky mám od Wycinanky a ja som ju len dozdobila, aby vyzerala krajšie a darčekovejšie. Pri tvorení oboch projektov som sa zabavila s nádhernými papiermi od Pion Design z kolekcie Misters Tom’s Treasures, ktoré perfektne spĺňali farby danej farebnej palety. Na tvorenie papierových darčekov pre muža sú ako stvorené a čo je najlepšie – obsahujú väčšie aj drobnejšie obrázky. Papiere som doplnila vellumom, lepenkovými a preglejkovými ozdobami od Wycinanka, svorkami, samolepiacimi perličkami, kovovými ozdobami a nápisom vytvoreným pomocou horúceho embossingu. Potrebovala som na to drevenú pečiatku so slovenským textom, špeciálnu podušku na embossing, čierny embossovací prášok a teplovzdušnú embossovaciu pištoľ.

Tvoriť pre muža je dosť zložité, nakoľko si musíte dávať pozor pri výbere papierov (najmä farieb), nápisu a celkového motívu, aby ho ručne vyrobený darček potešil a neurazil. Myslím, že projekty v tmavých farbách s ďakovným nápisom a vintage motívom potešia každého muža a bude si ceniť, že ste mu urobili papierový výrobok na „pánsku“ mieru.

Aj dievčatá z dizajn tímu pre vás majú krásne inšpirácie:

Maťka

Daniela

Monika

Výhercu vyberú členky DT Vintage Crafting a jeho meno, ako aj všetky prihlásené projekty, zverejníme na blogu Vintage Crafting  26. februára 2018. 😉

A nezabudnite na našu fantastickú koncoročnú odmenu, ktorá vás čaká aj tento rok, ak sa zapojíte do všetkých challenge 😉

 Veľa nápadov pri tvorení vám praje

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *