Challenge 2/2017

Dnes vám prinášam zadanie druhej challenge v tomto roku. Keďže máme jar v plnom prúde a pred sebou veľkonočné sviatky rozhodla som sa túto príležitosť využiť a Veľkú noc vyhlásiť ako hlavnú tému. Budeme tvoriť veľkonočné priania!

PODMIENKY:

Vytvorte veľkonočnú pohľadnicu, pri ktorej použijete žltú alebo zelenú farbu. Druhou podmienkou je použitie zajaca v akejkoľvek forme – chipboard, výrez, pečiatka či obrázok. A samozrejme použitie materiálu z e-shopu www.organizatorka.sk.

Challenge platí pre Slovenskú a Českú republiku.

Výhra je aj tentokrát veľmi lákavá! Je ňou nádherná papierová 3D stavebnica a šikovné pomôcky k nej – obojstranná lepiaca páska a samolepiace 3D vankúšiky.

Fotografiu vášho projektu spolu s odkazom na konkrétny použitý materiál z e-shopu organizatorka.sk pošlite najneskôr do polnoci 24. apríla 2017 na e-mail challenge@organizatorka.sk, do predmetu správy napíšte CHALLENGE 2/2017.

Výhercu vyberú členky DT Vintage Crafting a jeho meno, ako aj všetky prihlásené projekty, zverejníme na blogu Vintage Crafting  27. apríla 2017.

Ja som pre challenge pripravila na inšpiráciu dve pohľadnice:

Pri prvej pohľadnici som použila žltý podkladový papier a zelený károvaný papier zo 6×6 scrapbookových papierov. Výrez kraslice a zajaca som podlepila 3D samolepiacimi štvorčekmi, pridala som žltú stuhu, ľanovú šnúrku, sisal a papierové kvety.

Na druhú pohľadnicu som zvolila opačnú kombináciu – podkladový papier v zelenej farbe a vrchný papier žltý. Ku kraslici som pridala malého lepenkového zajačika, nápis je z lepenkového výrezu a nakoniec som ešte dolepila pár samolepiacich perličiek.

Všetky tieto krásne veci na veľkonočné tvorenie a ešte oveľa viac, nájdete v špeciálnej kategórii Veľká noc na e-shope.

Ostatné členky dizajn tímu majú pre vás tiež inšpiratívne projekty vytvorené podľa podmienok challenge:

Soňka

Iriska

Kristína

KAŽDÝ, kto sa zapojí počas tohto roka do VŠETKÝCH 6 CHALLENGE na našom blogu Vintage Crafting, od nás automaticky dostane po vyhodnotení poslednej challenge tohto roka 10€ POUKÁŽKU na nákup v našom e-shope www.organizatorka.sk + ORIGINÁLNE PREKVAPENIE k tomu.

POZOR POZOR: Pre tých, ktorí sa nestihli zapojiť do našej prvej tohtoročnej challenge, máme skvelú správu! Počas roka vám ponúkneme ŽOLÍKA (challenge naviac), aby ste dobehli zameškanú challenge. Takže ešte stále máte možnosť získať náš koncoročný darček 😉

Prajem vám všetkým krásnu jar a v predstihu aj príjemné veľkonočné sviatky.

2 thoughts on “Challenge 2/2017

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *