Cítite už zimu vo vzduchu? Čo máme pre vás nové a čo sme vylepšili.

Neviem ako vy, ale ja už začínam cítiť zimu vo vzduchu. Mám chuť zapáliť si večer sviečku, dokonca som už začala (konečne) tvoriť aj vianočné pohľadnice. Okrem tvorenia usilovne pracujeme na vylepšení e-shopu, aby sa vám ľahšie prehliadali novinky a tiež, aby sa vám príjemnejšie nakupovalo. Tak si spravte voňavý čajíček, nech sa môžete pustiť do čítania.

Kreatívne kurzy

S Kristínkou usilovne pracujeme na projektoch na očakávaný Vianočný papierový maratón. Máte sa na čo tešiť, nové, neopozerané projekty, ktoré očaria nielen vás, ale aj obdarované osoby (aj keď pochybujem, že budete chcieť dať z ruky to čo si vyrobíte). Ja pre vás šperkujem pop-up box card (vyskakovaciu krabičkovú pohľadnicu) a stihneme si vyrobiť ešte aj vianočnú pohľadnicu, síce jednoduchšiu, ale čarovnú.

  

S Kristínkou si zasa vyrobíte album, ktorý naozaj môžete aj rovno darovať pod stromček, alebo si doňho konečne založíte svoje fotky z dovolenky – napríklad tie z roku 2014 :-). A pretože vám vždy chceme ukázať niečo nové, tak použijete viazací stroj CINCH.

V Pezinku si môžete prísť klasicky oddýchnuť na kratšie  kurzy počas víkendov a vyrobiť si hlavne vianočné pohľadnice a ozdoby.

Vylepšujeme pre vás

V e-shope pracujeme na viacerých novinkách. Aktuálne budú v týchto dňoch:

Zbierate kredity?

Asi ste zaregistrovali, že od 1.9.2017 sme spustili Kreditový program. Jednoducho zbierate za svoje objednávky kredity, ktorými neskôr môžete „platiť“.  Ako to funguje si prečítate bližšie v sekcii VAŠE KREDITY.

Obrázky uvidíte lepšie

V detaile produktu si budete môcť zväčšiť jeho fotografiu „lupou“, takže nebudete musieť každú fotku rozklikávať, aby ste videli viac a lepšie.

Platba kartou

Rozširujeme pre vás možnosť platby za tovar o platbu kartou. Práve vychytávame muchy, ale čoskoro vám túto možnosť sprístupníme (aj keď už teraz túto možnosť vidíte, zatiaľ nie je aktívna). O tom, ako postupovať pripravíme podrobný návod, ktorý nájdete v sekcii DOPRAVA A PLATBA.

Na čom práve pracujem?

Okrem prípravy na vianočné kurzy, som si pripomenula môj prvý návod, a to výrobu kávového papiera. Pripravovala som pohľadnice na jednu firemnú kávičkársku akciu. Joj, tá vôňa u nás doma, keď som papier piekla…

Popri tom som vyrobila dinosauriu pohľadnicu pre synovca – už je aj darovaná. Len neviem, chúďatko, či sa dočká dlhšej životnosti, nakoľko synovec má 7 rokov a je, hm, ako by som to nazvala, dosť živý :-). Ale som rada, že ju ocenil. Dokonca sa hodila aj k jeho torte s dinosaurami.

A ešte samozrejme špekulujem nad vianočnými pohľadnicami. Už len doplniť a vyembosovať názvy a je hotovo.

Čo máme pre vás nové?

V e-shope sa to len tak hemží novinkami. Prevažne tými vianočnými, ktoré nájdete vo svojej kategórii Tvoríme na Vianoce. Ale ako asi viete, aktuálny prehľad všetkých noviniek môže byť celkom príjemné čítanie ku kávičke :-).

Ozaj, tie, ktoré chcete napísať Ježiškovi, aby priniesol Big Shot, alebo inú vysnenú pomôcku, radšej si ich zabezpečte v dostatočnom predstihu. Lebo môže sa stať, že sa tieto božské darčeky vypredajú. A čo potom? Tento link na NÁPADY NA DARČEKY môžete poslať tomu, od koho niečo pre svoje potešenie čakáte ♥.

Ak ste sa dostali až sem, ďakujem. Ďakujem aj za to, že nás čítate a že vás môžeme inšpirovať.

A že môžeme s vami spolu tvoriť pre radosť ♥.

Martina

5 thoughts on “Cítite už zimu vo vzduchu? Čo máme pre vás nové a čo sme vylepšili.

  1. Lucia says:

    Tak toto citanie bolo ako balzam na moju dusu – po 4 hodinach nosenia a spievania uspavanky som konecne uspala dcerku ☺ ruky msm vytahane ako opica, krize necitim ale tento clanocek bol ako vecernicek ☺ krasny a inspirativny. Dakujem ☺

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *