Čo je u mňa nové – Valika

Prajem Vám všetkým krásny deň,

dnes by som sa chcela rozpísať na tému: “ Čo je u mňa nové ? „

Je to zapeklitá otázka, na ktorú neviem odpovedať ani v reálnom živote. Vždy mám pocit, že všetko je po starom. Stále to isté dookola, ale v skutočnosti sa každý deň prihodí niečo výnimočné.

Tak aspoň zopár postrehov :

– najväčšou novinkou je to, že som členkou DT na vintage crafting. Je to úžasná spolupráca, možnosť stretnúť sa s novými šikovnými ľuďmi, kreatívnymi nadšencami, spoznávať a učiť sa nové veci. Zároveň je to aj viac povinností s prípravou článkov pre vás, ale jednoznačne to stojí za to a veľmi sa teším.

– mám „nový zápisník“, ktorý som venovala nápadom a organizácii príspevkov na vintage crafting.

Nemám žiadne foto, tak som aspoň narýchlo odfotila 1 fotku do článku 🙂

vintage crafting 1

– cez víkend som bola na kurze v Prahe. Jednalo sa o mixed media techniky, ktoré nie sú mojou silnou stránkou. Beriem to však ako challenge / výzvu s heslom: čo ťa nezabije, to ťa posilní 🙂 Stretnúť sa naživo s kreatívnymi nadšencami je proste úžasné.

– práve z dôvodu cestovania som nemala čas okomentovať vaše milé komenty počas nášho blog hopu. Chcela by som sa vám poďakovať. Som rada, že sa vám moje pohľadnice páčili. Taktiež ďakujem za všetky vaše pripomienky a nápady, ktoré zapracujem do svojich budúcich tutoriálov. Inak to bola úžasná akcia a z diel mojich kolegýň som bola hotová !!! Baby ste úžasné a je pre mňa veľkou cťou byť s vami v tíme.

– chcela by som napísať ešte jeden postreh, ktorý som si všimla počas blog hopu. Jedna pani písala, že ona neozdobuje vnútro svadobných albumov a ďakovala Irinke, že sa mohla pozrieť na jej vnútro. Chcela by som vás dámy / páni posmeliť v tom, aby ste naše príspevky brali ako inšpiráciu, nie ako dogmu. Chceli by sme vás inšpirovať, ale cieľom je nájsť si svoj vlastný štýl.

Je nielen veľa druhov umelcov, ale aj zákazníkov. Niekto má rád kopu detailov a pred vytlačené stránky, ale v mojom okolí je veľa ľudí, ktorým to vadí. Napr. na Vianoce budem pre svoju kamarátku vytvárať tehotenský denník, kde nedám nič. Ona si chce len nerušene písať svoje myšlienky a nič podobné nevie nájsť.

Neviem či sa mi podarilo vystihnúť moju myšlienku, ale verím, že ma pochopíte. ♥

– keď sme pri tých zápisníkoch , tak ich tvorba ma baví stále viac a viac 🙂 Dúfam, že v roku 2016 sa zdokonalím v koptskej väzbe a v japonskom šití.

– čo sa týka môjho kreatívneho života, ešte stále nemám pracovňu v byte. Mám ju v rodičovskom dome vzdialenom asi 20 km. Celkom tragédia, ale snáď sa to zmení čoskoro. Vyzerá to tak, že aj rok 2016 prinesie veľa zmien, tak uvidíme.

Pre nás s Vilom je momentálne priorita č.1 zmeniť bývanie, tak sa do toho pustíme 🙂

– a keď raz tú pracovňu v dome budem mať tak si kúpim šijací stroj. Projektom to dodáva super štruktúru. Už som to viackrát skúšala a je to pecka. Len sa musím naučiť ho obsluhovať 🙂

– a som na instagrame, kde sa momentálne zúčastňujem coloring challenge / kresliaca výzva. Počas 30 dní si každý deň niečo vyfarbíte. Lepšia výzva neexistuje 🙂 tak si maľujem a je to super relax. Škoda, že neviem kresliť … resp. škoda, že talent po dedkovi zdedili môj brat s bratrancom :))))

1

– no a teším sa na Vianoce. Zimu nenávidím. Ani sneženie a rozprávkovo biela zima neobmäkčí moje srdce. Jedine Vianoce. Teším sa na kúpu darčekov, na kapustnicu, na zemiakový šalát, nejaký fajnový koláč, stretnutia s kamarátmi …. a dávam si verejný záväzok. Tento rok stihnem upiecť perníky. Zatiaľ stíham kupovať každý rok len nové vykrajovače. Už mám 4 sady 😀

Milé dámy / páni prajem vám krásny zvyšok dňa a dúfam, že si cez víkend nájdete chvíľu aj pre seba a tvorenie.

Valika

 

2 thoughts on “Čo je u mňa nové – Valika

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *