Čo nás čaká na Jarnom papierovom maratóne?

Tak, milé žienky. Ste zvedavé, čo budeme na tom slávnom Papierovom maratóne koncom marca porábať? Nebudem vás šponovať a zdĺhavo naťahovať. Pekne krásne vám predstavím všetky projekty, na ktorých budeme pracovať v sobotu a tiež v nedeľu. Ako vždy, máte sa na čo tešiť♥.

Na úvod chcem zvýrazniť, že aj keď budeme robiť aj zložitejšie veci, maratón je vhodný aj pre začiatočníčky. Netreba sa báť, ja a Kristínka sme tam na to, aby sme vás bezbolestne a radostne previedli celým kurzom :-).

Sobota 30.3.2019 Jarný papierový maratón – 1.časť

V sobotu sa môžete tešiť na nabitý program – okrem predstavenia, prvého nakuknutia do „obchodíka“ a vyhlásenia tombolových cien, budeme ako vždy tvoriť v dvoch skupinách.

S Kristínkou budete vyrábať zbrusu nový receptár. Tentokrát doslova sladký. Mňam, až mi slinky tečú. Na viazacom stroji Cinch budete dierovať, navliekať, viazať. Okrem toho si vyrobíte predelovače, originálne vsuvky a vsadky… Používať budete mňamkové papiere aj náplne do receptárov. Okrem toho krásne kuchárske pečiatky, chipboardy. No jednoducho, tohto receptára sa len tak ľahko nevzdáte a mám tušenie, že si ho necháte na svoje recepty :-).

So mnou to v sobotu bude o pečiatkách a pečiatkovacích poduškách. Ale nie len tak obyčajne. Ukážeme si, ako maximálne môžete využiť nielen pečiatky, ale aj poduštičky na pečiatkovanie. Veď viete, ak sa niečo dá použiť na rôzne spôsoby, tak to hneď viac poteší :-). Výsledkom nášho „farebno pečiatkovacieho“ snaženia budú 4 pohľadnice a pravdepodobne aj nejaké tie vzorky, ktoré môžete použiť neskôr. Vyrobíme si aspoň 4 druhy pozadia na akvarelovom papieri – iba za použitia poduštičiek. Okrem toho si pekne zapečiatkujeme :-). S jednou pečiatkou budeme pečiatkovať načisto, tieňovať, spravíme si efekt vodoznaku,  necháme pečiatky, aby sa pusinkovali a budeme aj vyfarbovať a čo to strihať. Také scrapbookové laboratórium, len nebudeme testovať na zvieratách :-).

Fotky pohľadníc sú ilustratívne, farby a pečiatky si prispôsobíte sebe… no a zďaleka to nie je všetko, čo si spolu otestujeme, len taká návnada, čo približne môžete čakať od svojich pokusov …

Nedeľa 31.3.2019 – Jarný papierový maratón – 2. časť

A keď už budeme rozcvičené zo soboty, rovno v nedeľu nabehneme na ďalšie zaujímavé tvorenie.

S Kristínkou budete ryhovať, merať, skladať, lepiť a ozdobovať diamantové krabičky. Všetky veľmi dobre vieme, že malých krabičiek na drobné darčeky, alebo prekvapenia nie je nikdy dosť. A Kristínka vás naučí vyrobiť si ďalšie do zbierky :-). A ak stihnete, spravíte si aj bonbónik. Hmm, ale papierový, takže bude diétny. Našťastie. Lebo o kalórie sa postarajú už legendou opradené „mafinoky“, ktoré upečie moja Niki.

So mnou chytíte do rúk ihlu a niť. Pretože budeme šiť. Zápisník, zložený z 5 častí. Keď sa naučíte tento jednoduchý postup, budete si vedieť vyrobiť nielen cestovateľský zápisník, ale aj zaujímavý album. Zasa trochu niečo iné a odlišné. Nebojte, bude to zábava. Hneď ako prídete na to, akou cestou má ihla cestovať :-).

No rozpísala som sa, ale to preto, lebo sa už teraz na vás teším. Nielen ja, Martina, ale aj Kristínka.

Samozrejme, počas oboch dní bude k dispozícii a budete mať možnosť využiť vyrezávací stroj Big Shot, viazací stroj Cinch (sobota) a rôzne ryhovacie podložky.

Prihlásiť sa môžete buď na zvolený jeden deň, alebo na oba dni, a vtedy máte zľavu na každý kurz 4 €. Ak sa chcete zúčastniť tejto našej parády, radi vás prijmeme medzi nás, stačí si kurzy objednať a potom už ostáva len sa tešiť :-).

Tak čo, vidíme sa koncom marca?

Vaša Martina

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *