Darčekový obal ku dňu žien

Dnes som si pre vás pripravila inšpiráciu v podobe väčšieho darčekového obalu pre dámy:

Na jeho vytvorenie som si vybrala krásny papier z noviniek od Prima Marketing Poetic Rose – Waiting For The One.  Papiere a ozdoby od Prima Marketing mám veľmi rada, vždy som ich považovala za niečo ako „créme de la créme“ zo scrapbookového materiálu. A opäť ma nesklamali. Papier má nádherné jemné farby, krásny romantický motív a prekvapením bolo písmo na papieri v metalickom medenom prevedení. Proste mňamka 🙂

Základ obalu som si spravila z bieleho papiera, po zložení na polovicu má rozmer 11 x 18 cm. Na jeho prednú a zadnú stranu som obojstrannou lepiacou páskou nalepila papier Poetic Rose. Zo spodnej strany som pod papier nalepila ružovú stuhu, z vrchnej strany som nalepila len papier, stuhu som nechala voľne. Pripravila som si druhú vrstvu obalu – biely papier upravený okrajovou raznicou a papier Poetic Rose. Podlepila som ich 3D páskou a nalepila na obal tak, aby som zafixovala stuhu z prednej časti:

Raznicou som si vysekla koliesko z bieleho papiera (môžete použiť aj Big Shot a vyrezávaciu šablónu), podlepila som ju 3D štvorčekmi a nalepila na stred obalu.  Do stredu som nalepila lepenkový výrez vtáčika a ozdobila som ho rôznymi výrezmi zo šablón a Big Shotu:

Keďže kvety nemohli chýbať, vybrala som k zdobeniu ešte tri papierové ruže:

Na záver som kruh ozdobila po jeho obvode samolepiacimi perličkami:

Obal je väčší a zdobený, takže sa dáva bez obálky. Môžu sa do neho vložiť napr. lístky do divadla, kina alebo poukaz. Vložia sa do vnútra do kapsičky v rohu ľavej strany, obal sa zaviaže stuhou a určite nevypadnú. Na pravú stranu sa napíše venovanie:

Takto teda vyzerá celý obal z prednej a zadnej strany:

Tento obal je zároveň mojou poslednou inšpiráciou na blogu Vintage Crafting.

Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať Maťke za príležitosť tvoriť a prinášať vám inšpirácie, dievčatám z dizajn tímu za skvelú spoluprácu a v neposlednom rade vám, čitateľkám, za to, že ste moje články čítali a za spätnú väzbu.

Prajem veľa radosti z tvorby a krásny deň

One thought on “Darčekový obal ku dňu žien

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *