December u nás doma

V decembri som nestíhala napísať čo mám nové, na čom pracujem a  počas sviatkov som zasa bola lenivá :-). Preto si môžete tento príspevok prelistovať až teraz. Neviem ako u vás, náš stromček nám ešte stále robí radosť, aj keď už nemá tú zelenú farbu čo na začiatku, sviečky pálim ostošesť a aromalampa pracuje tiež na plné obrátky. Ale oplátky už som všetky zjedla :-).

 Pozývam vás teraz na takú spomienkovú decembrovo  sviatkovú foto prechádzku …

Všetko sa to začalo adventným vencom. Mám rada len také „ukladané“, na prírodno…

vianoce-6298

Medzitým som vyrábala mini albumy, ktoré poslúžili ako darčeky. Jeden pre kamarátku – v jednotlivých kapsách boli vložené čajíky. A druhý pre „scrap“ kolegyňku pod stromček – v kapsách boli vložené magnetky.

Vianočné pohľadnice som vyrábala najskôr ako vzorky na kreatívne kurzy, no a potom už len tak pre radosť, aby som ich neskôr mohla poslať poštou 🙂

Tieto mini bonboniérky ma úplne dostali. Inšpirovala ma kamarátka Šárka, od ktorej som dostala takúto krásnu mini bonboniéru v lete. Teraz som použila vianočné scrapbookové papiere a mini darčeky v predvianočnom období boli na svete :-). Dovnútra sa zmestia tri bonbóny.

Tieto vianočné ozdoby – rozetky som robila s veľkou radosťou, lebo sa mi strašne páčia :-). No priznám si to, aj keď samochvála smrdí, ale čo narobím, keď sa mi fakt podarili :-). Tie mini „guličky“ na zavesenie som kúpila v Depote, lebo ich farba je úžasná a očarili ma tým, že sú proste vintage :-).

vianoce-6414

Náš vianočný stromček bol tento rok najväčší aký sme doteraz mali. Celý sa mi ho ani nepodarilo pekne odfotiť a preto len „výrez“ jedného poschodia:

vianoce-6481

Ešte zopár záberov na zvyšok výzdoby a vianočných zákutí 🙂

Tento vintage papierový veniec som vyrábala s veľkým nadšením. Použila som starú vyradenú knihu – bola to „vinetuovka“ 🙂 a moc sa mi to páčilo. Podobný som vyrobila aj mojej tete do vinotéky, len do stredu som nalepila štuple…

Ostáva mi zaželať vám v roku 2015 všetko dobré, veľa šťastia, lásky a radosti nielen z najbližších, ale aj z tvorenia :-).

vianoce-pf2015

A toto si želám ja osobne … aj pre vás, moje a naše čitateľky a zákazníčky, z ktorých mnohé sú aj kamarátky. Snáď by som doplnila ešte k slovíčku HAPPY aj slovíčko SCRAPPY ♥

vianoce-6599-2

Martina Valešová

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *