Detské vintage pohľadnice

Ako viete, milujem všetko vintage. A vintage nemusí byť len tmavé, hnedé alebo šedivé, ale aj pastelové. A práve pastelové farby potrebujeme, keď tvoríme k príležitosti, akou je narodenie dieťatka. Pion Design vie, ako potešiť scraperku tvoriacu vo vintage štýle, akou som ja, ktorá vyrába pre budúcich rodičov pohľadnice a albumy na fotky dieťatka. Ich čarovné detské papiere podľa mňa nemajú konkurenciu a hneď, keď som ich uvidela v e-shope, objednávala som jeden po druhom. Niektoré papiere obsahujú obrázky, ktoré môžete vystrihnúť a navrstviť na projekt, ako uvidíte na mojich fotografiách.

baby (3)

Ja Vám teraz ukážem, ako som vyrobila 3 detské pohľadnice – pre dievčatko, pre chlapčeka i neutrálnu – vhodnú pre obe pohlavia. Používala som papiere z kolekcie Sweet baby od spomínanej značky Pion Design. Popri nich som ešte pracovala s 3 A4 zlatistými papiermi vyššej gramáže (na základ pohľadnice, ktoré majú rozmery 10,5×18 cm), bakers twine, pergamenovým papierom, čipkou, lepenkovými výrezmi, perličkami, chipboards z kolekcie Vintage line (to je ten perfektný plyšový medvedík a hojdací koník na poslednej pohľadnici), stužkou With love, washi páskami  a prírodnou dekoračnou stuhou Santoro.

Medzi dôležité pomôcky pri tvorbe patrili 3D obojstranné lepiace vankúšiky a raznice, s ktorými som vyrezávala zbytkový papier 😉

babyboy (1)

babyboy (2)

babyboy (3)

babyboy (4)

babyboy (5)

babyboy (6)

babyboy (7)

babyboy (8)

babyboy (10)

babygirl (1)

babygirl (2)

babygirl (3)

babygirl (4)

babygirl (5)

babygirl (6)

babygirl (7)

babygirl (8)

babygirl (9)

baby (1)

baby (2)

baby (3)

baby (4)

baby (5)

baby (6)

baby (7)

baby (8)

Príjemné tvorenie Vám želá

Kristína 😉

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *