Exploding box pre mamku

Prajem vám všetkým krásny deň,

aj ja som sa rozhodla konečne vytvoriť exploding box. Premýšľala som nad špeciálnou príležitosťou a blížiaci sa Deň matiek si takýto výtvor priam pýtal.

1 vc

Na ozdobu som využila papiere Bella Rose od First Edition. Papierové kolekcie tejto značky milujem. Ich kvalita je výnimočná.

2 vc

Na tento projekt som využila mnoho lepenkových výrezov a aj iný materiál z e-shopu www.organizatorka.sk, preto vám postupne popíšem jednotlivé časti tohto boxu.

3 vc

Úplným základom je polotovar, ktorý si môžete kúpiť v 2 farebných prevedeniach:

  * kraft / recyklovaný hnedý papier

* biely – táto farba sa volá Broken white a v skutočnosti je svetlulinko žltá

Takýto box si môžete vytvoriť aj samy, ale ja som s kvalitou týchto polotovarov veľmi spokojná.

4 vc

Na viečko krabičky som využila: lepenkový výrezvšetko najlepšie“ ako aj kvietok s lístkami. Pierka som si vysekala z trblietavých papierov pomocou vyrezávacích šablón na Big Shote.

5 vc

Pre mamku som chcela vytvoriť niečo veľmi osobné a povzbudzujúce. Má za sebou ťažké mesiace a aj keď sa jej boľavá noha rýchlo lieči, ešte stále má pred sebou kus cesty k úplnému uzdraveniu. Pre slovenské mamky, ktoré sú mimoriadne obetavé a starostlivé je ťažké prejsť na opačnú stranu – nechať sa aspoň trošku obskakovať. Stále tvrdí ako veľmi jej pomáhame, ale týmto darčekom by som jej chcela zdôrazniť, že ona pre nás robí stále oveľa viac než my pre ňu.

Odkazy som si pripravila a vytlačila sama. Ak by ste mali čas zájsť do kancelárskych potrieb a nechať si to vytlačiť na tvrdý papier, bolo by to oveľa lepšie. Ja som však mala trošku naponáhlo, preto som si to vytlačila len doma na mojej tlačiarni a obyčajnom papieri.

Hlavnou výhodou tohto boxu je, že sa nemusím krotiť s objemnými kvietkami : )

Použila som papierové kvietky rôznych veľkostí ako aj živicové.

6 vc

Zlaté srdiečko som si vysekala pomocou šablóny a zlatého zrkadlového papiera. Farbu lepenkovému výrezu som dodala prostredníctvom Distress Ink v mojom obľúbenom odtieni Festive Berries.

7 vc

Chvíľu som zvažovala, že na ozdoby použijem striebornú farbu, ale rýchlo ma to prešlo a stavila som na overenú zlatú. Kvôli celkovému ucelenému dojmu som použila niečo zlaté na každej „stránke“.

Na tejto som použila trblietavý zlatý papier a aj zlatý trblietavý embosingový prášok aplikovaný na lepenkový výrez „spolu“.

8 vc

Na poslednej strane som použila výsek rodina. Nezabúdajte, že si vďaka abecedám môžete vytvoriť akýkoľvek nápis. Ak by som mohla, ešte by som odporúčala tieto mini kovové ozdoby – sú také milé, zlaté a lacné, že je to až k neuvereniu.

9 vc

Poslednú stranu som venovala mamkinej špecialite – koláčiky, ktoré sú vždy krásne a chutné. Mohla som použiť aj nejakú fotku, ale mne sa farebne hodil tento papier.

10 vc

To je všetko prosím pekne 🙂

Verím, že sa vám moja premiéra s exploding boxom páčila.

11 vc

Plánujete aj vy nejaký darček pre svoju mamku ?

Stavíte na overené pohľadnice alebo sa rozhodnete pre niečo menej tradičné ?

Budem rada, ak sa s nami podelíte o svoje plány.

Prajem vám krásny zvyšok dňa,

Valika

Valika

 

3 thoughts on “Exploding box pre mamku

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *