Fantastické celodenné kurzy s Mariuszom

Náš e-shop pre vás pripravil jedinečné celodenné kurzy, kvôli ktorým zrušíte svoje doterajšie plány a dobehnete do Bratislavy na tvorivý relax s talentovaným poľským scraperom Mariuszom Gierszewskim 😉

FB reklama

A kto je Mariusz? Tu je jeho stručné, ale pôsobivé, scrapbookové bio:

Volám sa Mariusz Gierszewski. Pochádzam z Poľska a mám 25 rokov. Milujem papier, kvety a nožnice 🙂 Bývam v jednom z najväčších miest Poľska, ktoré sa volá Lodz. Scrapbooking a cardmaking sú mojou vášňou, ku ktorej sa v súčasnosti pridali aj mixed media. Moja prvotina vznikla v roku 2012 a najradšej tvorím vo vintage a shabby štýle. 

Už druhý rok som lektor pre Prima Marketing, Scrapiniec a práve končím spoluprácu s Graphic45. Tiež som členom dizajn tímu pre UHK Gallery a práve som sa stal novým členom Kaisercraft Team. Každý mesiac vediem nejaké workshopy a propagujem značky, s ktorými spolupracujem. Moje kurzy – workshopy som už viedol vo Švédsku, Nórsku, Litve, Španielsku, Grécku, Indonézii a Portugalsku. Som šťastný, že konečne som sa dostal aj k našim susedom, na Slovensko 🙂

Tu nájdete moje práce:

– blog: http://scrapkiart.blogspot.com/
– Facebook: https://www.facebook.com/ScrapHobby

10333404_638018342946128_2759100126659893183_o

Čo všetko treba vedieť o kurzoch?

Oba sa budú konať v Bratislave v termíne od 30. – 31. júla 2016.  Ak ešte nie ste stúpencom scrapbookingu, po tomto kurze si poviete, že scrapbooking je vaša nová láska 🙂

Oba dni budú rozdelené do dvoch častí, na začiatku si vyrobíte dve nádherné romantické vrstvené pohľadnice vo vintage a shabby chic štýle.  Po obede sa vrhnete na druhú časť kurzu, kde si vyrobíte plátno pomocou techniky mixed media alebo scrapbookový album (to už závisí od toho, či si objednáte sobotňajší alebo nedeľný kurz).

Budete pracovať s najnovšími kolekciami papierov od UHK Gallery, množstvom materiálu od Prima Marketing, Scrapiniec a iných zvučných značiek.

Od lektora dostanete dva balíčky materiálu, jeden na pohľadnice a druhý na mixed media plátno/album, takže budete mať krásne zladené výsledné projekty. 

Kurz bude prebiehať v angličtine (lektor je Poliak), simultánne bude tlmočený do slovenčiny. Počas celého kurzu budete mať okrem lektora Mariusza k dispozícii aj Maťku a mňa.

Čo je v cene kurzu a kde sa dá objednať? 

V cene sú všetky pomôcky, materiál ku kurzu vrátane darčekového balíčka s materiálom, z ktorého určite nespotrebujete všetko, ale si z neho veľa vecí odnesiete domov spolu s krásnymi projektmi. Ďalej je tam pitný režim a v neposlednom rade príjemná tvorivá atsmoféra medzi skvelými ľuďmi.

KURZY NÁJDETE V NAŠOM E-SHOPE TU, KDE SI ICH MÔŽETE PRIAMO OBJEDNAŤ. 🙂

PRI KÚPE OBOCH KURZOV 30. A 31.07.2016 ZÍSKATE NA OBA ZĽAVU 10%, takže každý kurz budete mať v cene 89 €. Tiež dostanete poukážku na zľavu 10% na následný nákup v našom eshope organizatorka.sk a možnosť priameho nákupu vybraného materiálu priamo na kurze.

unnamed (6) unnamed (7) unnamed (8) unnamed

Pripájam aj skvelé video, ktoré zobrazuje Mariusza na kurze v Barcelone 😉

Zdroj: Bodasnadia

My sa už Mariuszových kurzov nevieme dočkať a čo vy? 😉

Kristína

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *