Hviezdne Vianoce

Na dnešný večer som si pre vás pripravila poslednú inšpiráciu venovanú Vianociam – malé visačky v tvare hviezdičiek, ktoré môžete použiť na darčeky pri povianočných, alebo zimných návštevách priateľov a rodiny:

Visačky som vytvorila z drobných zbytkov z vianočného tvorenia. Použila som:

Hviezdičky som robila ako relax počas náročného vianočného obdobia, ako odreagovanie. Okrem toho ma potešilo, že som vďaka nim krásne stavebnice zužitkovala do posledného kúska. Vrchná časť každej hviezdičky, obrázok, je tej časti stavebnice, kde je ukázané, ako by mala pohľadnica vyzerať. Vybrala som si menšiu šablónu hviezdy, do ktorej sa mi obrázky zmestili, väčšou hviezdou som vyrezala podklad z bieleho alebo kraft papiera. Nalepila som ich na seba 3D štvorčekmi a predierovala. A potom som ich len jemne dozdobovala malými obrázkami, ktoré mi ostali. Tie som tiež lepila 3D štvorčekmi. Nakoniec som ku každej vybrala šnúrku a uviazala. A teraz ich už len ukážem:

Na záver dnešného článku mi dovoľte zapriať vám v mene celého tímu Vintage Crafting príjemné prežitie vianočných sviatkov, pohodu, oddych a splnenie vašich prianí.

Do Nového roka vám prajem hlavne zdravie, lásku, šťastie a veľa chuti do tvorenia – nech je pre vás radosťou 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *