I love Vintage – rýchly remake, alebo záchrana pláteniek …

Dnes som mala chvíľku (naozaj len chvíľku), keď som sa donútila spratať letné topánky. Veď, leto už asi nebude. Ani žabky už nevyužijem, okrem čistenia sprchového kúta, keď sú mimochodom veľmi praktické :-). Ale o inom som chcela.

peciatky-na-textil

Zopár párov topánok som vytriedila do smetiaka, lebo hlavne dcérine plátenky už okato ukazovali vysokú mieru opotrebenia. No a jedny moje plátenky, pôvodne som ich kupovala s krásnym obrázkom Londýna, ktorý na nich bol nalepený lepidlom na textil. Ale ich sláva už skončila, obrázok sa odlupoval a farba pôvodne biela bola diskutabilná.

Lenže na ceste do smetiaka ma napadlo, že skúsim ten pokazený obrázok odlepiť. A išlo to. Tak som ho celý odlepila a ostali mi plátenky, biele, aj keď mierne zašpinené a kde tu fliačiky od lepidla.

ČO S NIMI?

Nemala som žiadne obavy, že niečo pokazím, lebo aj tak už mali ísť do smetí. Tak som zobrala textilné farby, textovú pečiatku a fixku a za približne päť minút som úplne náhodne (to tie fľakance….) vytvorila toto. Na leto, myslím to budúce, budú tuším ešte celkom dobré :-).

peciatky-na-textil-4966

peciatky-na-textil-4967

peciatky-na-textil-4968

peciatky-na-textil-4969

peciatky-na-textil-4980

Ak som vás inšpirovala, poteším sa komentárom, ako?

Martina

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *