Inšpirácia – Pyramídová pohľadnica – exploding box netradične

Prajem krásny začiatok týždňa. Premýšľala som, čo si pre vás pripravím a pretože bol v sobotu Svetový deň výroby pohľadníc (World Cardmaking Day), rozhodla som sa vyrobiť netradičnú pohľadnicu v tvare pyramídy. A na konci článku prezradím, na čo všetko sa môžete tešiť medzi novinkami v e-shope ♥.

Pyramídová pohľadnica – exploding box

Na základ pohľadnice som použila biely Canson papier, ktorý som naryhovala na ryhovačke na mriežku, presne ako keď si robíte základ na exploding box. Rozdiel je len v tom, že bočné steny ešte zrežete do tvaru trojuholníka. Zdobila som krásnou sviežou kolekciou papierov Bananarama od UHK Gallery. Samozrejme, môžete použiť papiere podľa svojej preferencie.

Ako ústredný motív, ako inak, slovenská pečiatka – text naembosovaný, tak isto ako lepenkový rámik. Ten som embosovala dvakrát, najskôr hnedou a potom ešte zlatou, aby mal taký trochu vintage vzhľad. Rámik som podlepila penovou páskou, aby bol vyššie.

Ako ozdoby som tentokrát použila pečiatky, ktoré som vyfarbila akvarelovými fixkami a vodným štetcom.

Ak chcete vidieť viac zo zákulisia, alebo na čom pracujem a čo tvorím len tak pre radosť, nezabudnite sledovať náš Instagram.

Pohľadnicu (krabičku) som sa rozhodla zatvoriť pomocou „vrchnáka“ v tvare malej pyramídy.  Takto je to v podstate taký iný exploding box. Tak isto však môžete steny zviazať šnúrkou, alebo jemnou stuhou v hornej časti.

***

Ešte sa pochválim mojim kvetinovým rámikom, ktorým som si najnovšie oživila stenu v obývačke. Stačí len plátno, tavná pištoľ a prechádzka do prírody♥. Samé zdravé a príjemné veci, vhodné na víkend :-).

Čo sa chystá v e-shope?

Trochu som upratovala v kategóriách, tak sa nezľaknite, ak budú trochu poprehadzované. Cieľom je ich sprehľadniť tak, že najviac navštevované budú hore :-).

Sľúbila som, že prezradím, na čo sa môžete tešiť medzi novinkami v e-shope. Bude toho veľa. Naozaj veľa :-). Krásne kolekcie papierov a výrezov z lepenky od novej značky Laserowe Love. Várka parádnych výrezov z lepenky od Wycinanky. Množstvo vianočných a celoročných motívov na embosovacích kapsách. Rozkvitnuté a voňavé papierové kvietky. Obľúbené pečiatky so slovenským textom. No mám pokračovať? Radšej nie, aby som niečo nechala aj na prekvapenie :-). Tovar bude vkladaný postupne, s objednávkou materiálu, ktorý sa vám páči však nečakajte. Veď viete, nemuselo by sa vám ujsť :-).

Som rada, že som vás dnes mohla inšpirovať mojou tvorbou a želám vám krásne októbrové dni♥. Ja sa už teším na náš víkendový maratón (ešte pár miest na nedeľu máme voľných).

Vaša Martina

One thought on “Inšpirácia – Pyramídová pohľadnica – exploding box netradične

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *