Január u nás doma

Cítim sa podvedená. Nechápem, včera boli Vianoce a dnes? Je február. Január kedy uplynul? Takže také sú moje pocity. V poslednej dobe mi čas tak rýchlo letí… až mám obavy. Možno to poznáte aj vy.

Keby som mala zrekapitulovať, čo si predsa len z januára pamätám, okrem odstrojenia vianočného stromčeka, asi by to boli nasledujúce chvíle. Tentokrát to budú viac slová ako fotografie, dúfam, že vás neodradím. 

Bola som si vyskúšať jeden „maliarsky“ workshop s farbami Chalk Paint a voskami – tieto konkrétne boli od Annie Sloan. Mám v hlave množstvo projektov, ktorým sa budem venovať na jar a v lete, keď bude lepšie počasie. A keď budem mať čas :-).

annie-sloan

        Do e-shopu som naskladnila krásne novinky – kolekcie Sweet Paris a Santoro. Okrem toho samozrejme aj kopec iných drobností a potrebného materiálu :-).

organizatorka-novinky

Novinky v e-shope organizatorka.sk

Množstvo tovaru, ktorý už nebude v ponuke som preradila do kategórie Tovar v akcii – aby sa uvoľnilo miesto pre nový tovar.

Robila som návod na rýchlu prerábku zápisníka – zošita, ktorý môžete použiť nielen na poznámky do školy, ale aj na iné dôležité záznamy vášho života :-).  Celý návod môžete nájsť na scrapper.sk.

zapisnik-zosit

Jeden rýchly výtvor na tému februárovej challenge, tiež na scrapper.sk. Rozhodla som sa pre záložku, ktorú už aj používam presne na to, na čo je určená. Do kuchárskej knihy. No hej, chcela by som ozdraviť svoj životný štýl, hlavne jedálniček. Nejako sa mi to však stále nedarí. Nemám vytrvalosť a asi by som potrebovala „motivačného trénera“, alebo skôr dozorcu. Silná vôľa rozhodne nie je moja doména… a hlavne keď mám tak strašne rada sladké… Mňam.

scrapbooking-zalozka-6844

Priebežne pripravujem výzdobu stánku na svadobný veľtrh v Bratislave na Inchebe, ktorý bude 13. a 14.2. Rozhodla som sa (ako inak) pre výzdobu vo vintage štýle. Teda, v rámci možností, lebo nebudeme mať klasický stánok so stenami, ale iba stoly. Dúfam však, že za nami budú okná a „záclony“ na ktoré by som veľmi rada naaranžovala maxi rozetky, girlandy a reťaze, všetko vyrobené zo starých kníh. Áno, stále ma to drží, využívať tie krásne sfarbené a zašlé papiere z kníh, ktoré už nikto nebude čítať. Okrem toho recyklácia debničiek z mandaríniek, ktoré poslúžia na prezentáciu tovaru, výroba mini bonboniérok ako ukážka malého darčeka pre svadobných hostí a ešte veľa iného.

scrapbooking-rozetky-6864

Koncom januára sa konalo vyhodnotenie súťaže E-žena roka 2014 a súbežne prebiehal aj salón E-žien. Pretože som sa tejto súťaže zúčastnila minulý rok a dokonca úspešne, tento rok som rada priložila ruku k dielu v rámci organizačného výboru tejto súťaže. Veľmi príjemná atmosféra, kopec milých stretnutí a rozhovorov. Ak vás zaujíma viac, pozrite si kompletnú fotogalériu priamo na stránke E-ženy.

No a za odmenu, som si „naordinovala“ výlet do Frankfurtu na jeden z najväčších kreatívnych veľtrhov v Európe, Creativeworld. Musím povedať, že veľmi dobrú, najlepšiu odmenu som si dala :-). Užila som si to maximálne, bolo to inšpirujúce, vzrušujúce a nabilo ma to množstvom energie na nasledujúce týždne a mesiace. (Zopár pluzgierov a boľavé nohy sa nepočítajú, že Miška?). Pretože som musela mať voľné ruky na ohmatávanie všetkého možného materiálu a nosenie katalógov, fotodokumentácia bohužiaľ neexistuje :-(. Môžete sa však tešiť na rozšírenie sortimentu, ale to už prebieham :-). Z veľtrhu sme sa vrátili „až“ vo februári, takže tu moje poodhalenie, ako vypadal január u nás doma končí.

Ak ste sa dostali až sem, ďakujem za trpezlivosť pri čítaní.

Vaša Martina

One thought on “Január u nás doma

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *