Krásna spomienka – letný layout vo vintage štýle

Sú prázdniny, leto plné teplých dní, slnečných lúčov, lenivých večerov a voňavého ovocia. Neviem ako vy, ale ja som úplne podľahla kúzlu letnej malátnosti a sladkého ničnerobenia. Samozrejme, teraz nehovorím až tak úplne pravdu, ale rada by som :-).

Po tom, ako som na začiatku prázdnin strávila skoro tri týždne návštevou mojej sestry v Ugande a na Zanzibare, som prešla do „dovolenkového módu“. Znamená to okrem iného aj to, že som spomalila a tiež som si našla čas na moju vášeň, ktorú zdieľam spolu s vami – scrapbooking :-). Vytvorila som tento letný layout s názvom Krásna spomienka a bude mi pripomínať zážitky tohto leta…

Použila som voňavé a úžasné papiere na scrapbooking od UHK Gallery, ktoré aj vy tak milujete :-). No a pretože už o mne viete, že pečiatky sú moja srdcová záležitosť, nechala som sa uniesť sadou letných pečiatok Marine a pečiatkovala som rybičky a kotvu a všetky ostatné letné motívy. A áno, strihala som, veľa som strihala, okraje vystrihnutých motívov som tupovala… Všetko mojou obľúbenou hnedou Walnut Stain… Potom už len trochu lekárenskej gázy, kúsok kartónu, zopár mušličiek, hrubá šnúrka a „piesok„.

A máme hotovo :-). Nech sa páči, ešte zopár detailov.

Tak čo, pridáte sa a spracujete aspoň nejaké fotografie do takýchto milých spomienok? Layout si môžete založiť do albumu, alebo vložiť do rámika, či nalepiť na pevný podklad. Bude sa krásne vynímať na komode, veď je to KRÁSNA SPOMIENKA ♥.

Prajem krásny zvyšok leta, moje milé…

Martina

Martina Valesova from Vintagecrafting.sk

P.S.: Ozaj, ak si chcete spraviť letný layout „pod dozorom“, tak 10.9.2016 (sobota) máte možnosť v Pezinku, stretneme sa vo vzorkovni o 15.00 hod. Hláste sa mi, kapacita obmedzená, dobrá nálada zaručená :-).

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *