Oslavujeme 6. narodeniny organizatorka.sk – máme pre vás zľavy, darčeky, súťaže…

ĎAKUJEME, ŽE PROSTREDNÍCTVOM E-SHOPU ORGANIZATORKA.SK MÔŽEME BYŤ UŽ 6 ROKOV SÚČASŤOU VÁŠHO TVORENIA ♥♥♥.

E-shop organizatorka.sk oslavuje svoje 6. narodeniny. Už šesť dlhých krásnych rokov tu môžeme byť pre vás, naše zákazníčky, priateľky, čitateľky a milovníčky papiera, pečiatok a iného kreatívneho tvorenia.

SFÚKNIME TEDA SPOLOČNE ŠIESTU SVIEČKU na scrapbookovej torte.

Fúúúúúú ♥♥♥.

ÚPRIMNE A Z CELÉHO SRDCA VÁM ĎAKUJEME ZA VAŠU PRIAZEŇ, PODPORU A CHUŤ TVORIŤ Z PAPIERA A S PAPIEROM VŠETKY TIE NESKUTOČNE KRÁSNE DARČEKY, POHĽADNICE, ALBUMY, ZÁPISNÍKY, ČI INÉ VÝROBKY.

Ako je už dobrým zvykom, pretože organizatorka.sk má narodeniny, tak ROZDÁVA DARČEKY a ZĽAVY. Ani tento rok to nebude iné :-).

15% NARODENINOVÁ ZĽAVA

V čase od 15.4. do 17.4.2018 môžete nakupovať s úžasnou 15% narodeninovou zľavou na celý nákup. Vrátane dnešných noviniek ♥.

Podmienky zľavy: pre uplatnenie 15% zľavy zadajte kód narodeniny6 pri dokončení objednávky. Detailné podmienky uplatnenia zľavy nájdete priamo v e-shope.

♥♥♥

ŠPECIÁLNY DARČEK K OBJEDNÁVKAM NAD 20 €

Ku každej objednávke nad 20 € vám pribalíme úplne zadarmo náš najpredávanejší produkt – trhaciu obojstrannú pásku a k nej ešte zopár kartičiek a kvietkov. Pozor, platí do vyčerpania zásob, počas trvania 15% narodeninovej zľavy.

♥♥♥

ROZDÁVAME AJ 10 € poukážky na nákup v e-shope

Ako každý rok, pripravili sme pre vás niekoľko možností, ako vyhrať krásne výhry – 10 € poukážky na nákup v e-shope . Kde všade môžete znásobiť svoju šancu na ich získanie? Sledujte priebežne tu:

– 2x priamo v tomto článku na našom blogu – čítajte až do konca

– na našej Facebook stránke (zajtra)

– na našom  Instagrame (dnes večer)

 – v našej FB skupine (v stredu)

– na blogu u Kristínky (zajtra)

Znásobte svoju šancu získať poukážku na nákup pre seba :-). Šťastie by sa mohlo usmiať práve na vás, čo poviete?

♥♥♥

MÁTE BLOG, A STE NAŠA ZÁKAZNÍČKA?

Predstavte náš e-shop organizatorka.sk svojim čitateľkám v samostatnom článku na vašom blogu. Od srdca a svojimi slovami. Podmienkou je, aby ste boli našou aktívnou zákazníčkou a v článku náš e-shop prelinkovať, kľudne aj s obľúbenou kategóriou. Spravte tak v mesiaci apríl 2019. Dajte nám o tom vedieť krátku správu na info@organizatorka.sk a získajte svoj BLOGERSKÝ BALÍČEK v hodnote 12 €. Balíček získa každá blogerka, ktorá splní zadané podmienky. Platí pre SR.

♥♥♥

PRVÁ MOŽNOSŤ ZÍSKAŤ  10 € poukážku ZAČÍNA PRÁVE TERAZ :-).

Do komentára napíšte, čo máte na organizatorka.sk najradšej. Samozrejme, môžete aj zaželať niečo pekné :-). Máme tu dve poukážky, takže dve z vás majú šancu na výhru.

Jednoduché, že?

Nezabudnite napísať v komentári aj svoje meno a e-mail, keby sa na vás usmialo šťastie. DVE šťastné “komentátorky” vyberiem náhodne. Súťažne komentovať môžete od dnes, 15.4. do stredy 24.4. Kto vyhral sa dozviete vo štvrtok 25.4. tu na blogu, v samostatnom článku.

Smelo do toho, veď máme dôvod oslavovať, šesť rokov nie je málo :-).

Ešte raz ďakujem za vašu priazeň, veľmi si to vážim.

Martina Valešová

20
Pridaj komentár

avatar
Zuzana
Čitateľ
Zuzana

Milá Martinka, milé dievčatá z DT a celý kolektív, ktorý sa stará o našu spokojnosť a radosť 🙂 Prajem Vám krásne 6te narodeniny, nech sa Vám darí minimálne tak dobre ako sa Vám darilo doteraz, ale prajem Vám nech je stále lepšie a lepšie. Ja som veľmi rada, že ste a inšpirujte nás či už s článkami, ale aj preto, že môžem chodiť na kurzy a tvoriť krásne vecičky a zároveň zažiť skvelý deň v prítomnosti šikuliek. V eshope nájdem vždy nádherné veci, ktorým samozrejme neviem odolať 🙂 Milujem pečiatky, ktorý eshop ponúka …na nich som závislá 🙂 Sú iné a v hlave mi behajú všetky možné variácie, ktoré s nimi môžem robiť… 🙂 Tak teda ešte raz, všetko naj naj a fuuuuu sfukam sviečku aj ja 😀 Zuzana (zuzka.cedulova@gmail.com)

Majka
Čitateľ
Majka

Martinka, e-shop organizátorka je mojou srdcovkou. Preto prajem všetko najlepšie k narodeninám a teším sa na všetky ďalšie návody, príspevky a v neposlednom rade všetky moje objednávky ❤️❤️❤️

Nada H.
Čitateľ
Nada H.

Martinka a baby z DreamTeamu 🙂 zelam Vam vsetko len to najlepsie a vela vela takychto uspesnych a kreativnych narodenin <3 Na e-shope sa mi paci mnozstvo tovaru a to, ze vzdy je co vyberat 🙂 pre mna osobne je obrovsky prinos Vas blog a vsetky inspiracie, postupy, navody od DT , ktore su velkou inspiraciu a takym 'stuchnutim', aby som nieco nove vyskusala a posunula sa dalej…. dakujem 🙂
(nada.hanackova@gmail.com)

Zuzana Th.
Čitateľ
Zuzana Th.

Milá Maťka a celý tím za http://www.organizatorka.sk!
Vďaka vám som pred pár rokmi začala objavovať v sebe svoje kreativne “ja”. ☺️
Ďakujem, že ste, za vaše krásne nápady a materiál, za tvorivého kurzy, za vaše priateľstvá.
Ste super! A do ďalších rokov vám želám len to najlepšie, hlavne veľa spokojných zákazníkov a veľa dobrých nápadov!!!

Ľubica Vršková
Čitateľ
Ľubica Vršková

Milý kolektív skvelého e-shopu organizátorka. sk, posielam Vám pomyselnú tú najväčšiu a najkrajšiu kyticu kvetov – samozrejme papierových aj živých – akú si len viete predstaviť a prajem kooooopec dobrých typov na nákupy materiálu, ktorým zásobujete Váš e-shop a tým vlastne aj nás. Vedzte, že je ťažké vyberať si v toľkom množstve, ale som nesmierne spokojná s tovarom, ktorý mávate v ponukách, ale hlavne a čo je podstatné s prístupom k nám – papieromaniačkam, pretože vždy poradíte aj potešíte.Takže živio, živio, živio!
lubka173@gmail.com

Viera
Čitateľ
Viera

Želám všetko najlepšie k 6-tym narodeninám…… veľa kreatívnych nápadov celému tímu….a veľa nového,krásneho materiálu na tvorenie…

Katarína
Čitateľ
Katarína

Milá Organizátorka, želám všetko najlepšie k narodeninám, nech ti to ešte dlho funguje minimalne ako do teraz, najradšej mám krasne novinky, kreativne kurzy su TOP ❤ ❤ ❤

Lucia
Čitateľ
Lucia

Drahá Martinka (a celý tím organizatorky),
želám zo srdca všetko len to najlepšie k 6. narodeninám… ❤️ Nech aj naďalej tešíte nás – scrap maniačky svojimi článkami, postupmi, návodmi… A v neposlednom rade krásnymi novinkami v eshope ☺️ vždy si rada pozriem, čo nové nám ponúkate, ku každej objednávke si samozrejme prihodím aj pásku a zopár papierov, ktorých nemám nikdy dosť
(lucia.kutova@gmail.com)

Dagmar
Čitateľ
Dagmar

Milá Martinka, ostatné dievčence, 6 rokov v živote človeka je málo – je to ešte dieťa, organizátorka aj napriek svojmu mladému (detskému) veku je výborný e-shop. Poznám osobne len Martinku a Kristínku – obe dievčence sú ochotné, milé tvorilky, ktoré rady pomôžu, poradia, ukážu. Rada v tomto e-shope nakupujem, rada si prečítam rôzne rady na blogu, je tu dosť z čoho vyberať, (len žiaľ moja peňaženka s poslednými slovami určite nesúhlasí 🙂 )
Takže želám organizátorke ešte veľa nákupov, nápadov, dostatok dostupného tovaru pre nás škrečkovačky, a nech postupne oslávite aj dospelý vek. Pekné narodeniny.

Timea Fiedler
Čitateľ
Timea Fiedler

Ocenujem mily pristup, organizovanie kurzov a nadherny material na tvorenie. Len tak dalej

Lucia
Čitateľ
Lucia

Milá Organizátorka.sk, čo mám na Tebe najradšej? Asi to ŽE PROSTE SI 🙂 keby nie teba, tak nepričuchnem k papierovej tvorbe, neviem, čo je embossing, nepoznám Big Shot a nelepím všetko v byte obojstrannou lepiacou páskou – teda skoro všetko 🙂 Ďakujem za to, že vždy u teba nájdem krásne vecičky, novinky a pomôcky, ktoré si nasyslím doma a s radosťou používam. Prajem Ti veľa veľa úspešných rokov existencie a spokojných zákazníkov 🙂 ešte by si mohla pridať do eshopu aj takú položku že “voľný čas na tvorenie” 🙂 to by bola paráda 🙂

Erika
Čitateľ
Erika

Všetko najlepšie k narodeninám! Hlavne veľa spokojných zákazníkov prajem.
Ja mam u Vás najradšej papiere. Je to moja závislosť. V podstate aj spolu s pečiatkami. Takže mám vždy radosť z noviniek.

Aneta
Čitateľ
Aneta

Všetko najlepšie k narodeninám Organizátorka :), prajem minimálne ďalších 6 rokov plných spokojných zákazníkov.
Najviac mám rada pečiatky so slovenským textom, tie, keď som tu objavila, tak som skoro odpadla :D. Krásne sú všetky a teším sa, že nemusím používať len tie anglické, veď slovenčina je krásna. Ďalej sa mi veľmi páči myšlienka pohľadnicového klubu a hneď som sa stala jeho súčasťou:), za čo ďakujem.

Alica Búryová
Čitateľ
Alica Búryová

Eshop organizátorka stál pri mojom tvorení od jeho začiatku a aj pri rozširujúcej ponuke po ňom siaham najčastejšie. Avšak s veľkou obľubou čítam a aj skúšam inšpirácie a návody z blogu a neskutočne obdivujem kreativitu dizajn tímu…teda ďakujem VÁM všetkým, ktoré máte pod palcom všetko toto tvorivé kúzlenie a zabezpečujete aby bolo všetko pre naše realizovanie dostupné. Krásne narodeniny
alica.buryova@gmail.com

Mária Vallová
Čitateľ
Mária Vallová

Milá Martinka, gratulujem k šiestemu roku Organizatorke a želám všetko len dobré v ďalších rokoch. Nech práca naďalej baví, prináša radosť a rozdáva ju ďalej v balíkoch od Vás.
Páči sa mi, že u Vás nájdem všetko pod jednou strechou, na svoje si prídu začiatočníci ale aj skúsené scrapperky. Za mňa vyhráva najviac lepiaca páska, papiere a pomôcky, a samozrejme neodolám novinkám.
Takže ešte raz – všetko NAJ
maninka17@azet.sk

Katarína
Čitateľ
Katarína

Milá Martinka a celý tvorivý kolektív! Srdečne gratulujem k 6.narodeninám….Som vďačná, že organizatorka vznikla a funguje. Moje prvé stretnutie s Vami bolo pred dvoma rokmi, keď som hľadala návody a materiál na tvorenie. Priznám sa, že som začínala od totálnej nuly, v živote som nemala vzťah k takejto tvorivej práci….prišli životné udalosti, ktoré ma prinútili zostať doma a čas niekedy bol veľmi dlhý a náročný…..Prvý návod, ktorý som našla, bol od Martinky-bol to návod na výrobu kartonového rámiku na fotku a potom sa mi to už všetko pospájalo……našla som si vzťah k úžasným papierom z vašej ponuky, slovenským pečiatkam, ktoré sú unikátne, ale aj ostatným pečiatkam a všetkému, čo sa spája s embossingom….. Vo voľnom čase milujem prezerať Vaše novinky v e-shope i blog s návodmi.
Za všetko ďakujem! A nech sa Vám naďalej tak darí tešiť tvorivé duše a osloviť tie, ktoré tvorivosť v sebe ešte neobjavili-:) Katarína (kata68@post.sk)

Jana
Čitateľ
Jana

Milá Martinka & kolektív:) prajem Vám všetko len to najlepšie, nech sa Vám darí, máte zdravíčko, silu a motiváciu pokračovať v krásnej práci:)…..a úplne najradšej mám novinky:)
Jana

Hanka
Čitateľ
Hanka

Milý kolektív organizatorka.sk, všetko najlepšie želám aj ja, veľa krásnych produktov, spokojných zákazníkov, veľa chuti do práce a tvorenia a hlavne nech sa vám mnohonásobne vracia radosť, ktorú máme my zákazníčky, keď otvárame krásne zabalenú krabičku so skvelými vecičkami od vás a môžeme sa potom realizovať 🙂 Ďakujem tiež za krásne inšpirácie na blogu 🙂 Najradšej na organizatorka.sk mám pečiatky, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou môjho (ešte stále začínajúceho a veľmi amatérskeho) tvorenia a tiež blog, kde nájdem veľa krásnych inšpirácií, za ktoré vám ďakujem. Ešte raz prajem krásne narodeniny! 🙂

Alica Búryová
Čitateľ
Alica Búryová

Milý tvorivý tím! Stáli ste pri mojich scrapbookových začiatkoch, keď som si po prvý krát objednala v e-shope papiere na malé tvorenie. Vtedy som netušila že to bude záľuba v takom rozmere a na taký dlhý čas. Rada si u Vás objednávam, rada sa inšpirujem a skúšam tvoriť podľa návodov na blogu. Preto Vám želám veľa nápadov, veľa spokojných zákazníkov, sledovateľov, nech je materiálu vždy dostatok, nech ľudia tvoria, tešia seba, iných! Krásne narodeniny!
alica.buryova@gmail.com

Denisa Balková
Čitateľ
Denisa Balková

Vďaka organizátorke som sa dostala ku scrapbookingu, bolo to presne pred 4. rokmi čo som spravila prvú objednávku práve na tejto stránke a od vtedy som verná zákazníčka a sledovateľka všetkého čo sa tu deje a preto Vám chcem k 6. narodeninám popriať všetko len to najlepšie, veľa nových kreatívnych nápadov a tiež veľa spokojných zákazníčiek ako som ja :). Čo sa týka toho čo mám najradšej, tak asi všetko, perfektné návody, kopec vecí bez ktorých si neviem predstaviť tvorenie, ale teraz hlavne pečiatky, tie sú úplne perfektné a pevne verím, že raz sa dostanem na niektorý z vašich kurzov :)…tak ešte raz všetko len to najlepšie Vám prajem 🙂