Pohľadnice ku Dňu matiek

Do dnešného článku som si pre vás pripravila inšpiráciu v podobe dvoch prianí ku Dňu matiek:

Priania sú skôr jednoduché, ale farebné, pastelové a kvetinové 🙂 Vybrala som si na ne krásny papier Baby Doll – Flowers. Na prvé prianie som použila obe strany papiera a predelila som ich bielym papierom upraveným okrajovou raznicou a bielou stužkou:

Na vrchný diel pohľadnice som vysekla dva ovály z bieleho papiera a papiera Baby Doll, nalepila som ich na seba a na prianie som ich podlepila 3D penovou obojstrannou páskou. Na ovál som nalepila lepenkového motýľa zo staršej darčekovej sady lepenkových výrezov:

Spodnú časť pohľadnice som ozdobila jemnými lepenkovými výsekmi v tvare kvietkov a kvietkov s lístkami. Pridala som k nim malý nápis s venovaním a mašličku z ľanovej šnúrky. Nápis môžete vytvoriť aj s našou drevenou pečiatkou určenou k tejto príležitosti. 🙂 Na záver som ešte do rohov kvapla biele enamelové bodky:

Na druhé prianie som použila len kvetinovú stranu papiera Baby Doll a tiež som si ho ozdobila bielou stužkou. Na vrchnú časť priania som si vybrala veľkého motýľa z papierovej lepenky, podlepila som ho kvetinovým papierom a vystrihla. Nalepila som ho na lepenkový kruh a podlepila 3D penovou obojstrannou páskou:

Pod stužku som nalepila čerešňové papierové kvety, venovanie, lepenkové srdiečka a vetvičky:

Jarné priania plné kvietkov a motýľov pre mamičky k ich dňu sú hotové 🙂

Prajem krásny deň

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *