Pohľadnicový klub je späť – letná výzva

Poslednú výzvu pohľadnicového klubu sme mali myslím v roku 2019. Rozhodla som sa preto, že je najvyšší čas vyskúšať, či ešte o klub a výmenu ručne robených pohľadníc máte záujem♥. Pretože je leto, pôjde o letnú výzvu s novými pravidlami, ktorá bude trvať celé prázdniny. Ak idete do toho, čítajte ďalej :-).

Letná výzva pohľadnicového klubu platí pre každú z Vás, ktorá chce niekomu svojou pohľadnicou spraviť radosť a zároveň pohľadnicu od niekoho dostať.

TAKÚ PRE RADOSŤ ♥.

AKÉ SÚ PRAVIDLÁ A AKO TO PREBEHNE ?

 • ak sa chcete zúčastniť, napíšte krátky komentár pod tento článok a zároveň mi na mailovú adresu info@organizatorka.sk napíšte svoje celé meno, poštovú adresu a súhlas so spracovaním Vašej adresy pre účely Pohľadnicového klubu. Do predmetu mailu napíšte “Pohľadnicový klub”.
 • spravte tak v priebehu leta 2021 do 31.8.2021 
 • členkou sa môže stať každá tvorivá žienka na Slovensku
 • ja budem priebežne „dávať dokopy“ dievčatá podľa toho, ako mi budú od Vás chodiť mailiky, počas celého leta 2021, až do 31.8.2021

************************************************************************

 • potom už len vytvoríte vlastnoručne pohľadnicu v ľubovoľnej téme a odošlete ju na adresu, ktorú Vám oznámim e-mailom
 • pohľadnice odosielajte najneskôr do 31.8.2021 – POZOR, ak z nejakého dôvodu nebudete môcť odoslať pohľadnicu po tom, ako ste sa prihlásili do letnej výzvy, dajte mi vedieť, napravíme to
 • o svoju radosť sa môžete podeliť fotkou svojej odoslanej a tiež doručenej pohľadnice na svojom Instagrame alebo svojom Facebooku, použitím hashtagu #pohladnicovyklub a #organizatorkask alebo označením @organizatorka.sk (na IG všetky vaše zmienky prezdielam v Stories)
 • ak nie ste “online”, kľudne napíšte o svojej radosti z doručenej pohľadnice na info@organizatorka.sk, aby som vedela, že robíme radosť ♥

Čo z toho budete mať? OBROVSKÚ RADOSŤ, len tak. A to sa počíta. 

Ja už mám pripravených viac pohľadníc, pretože som sa ich rozhodla odoslať viac, a to náhodným výberom niekoľkým z Vás, ktoré sa zúčastníte.

Milé moje, čakám na Vaše komentáre a mailiky♥. Idem skontrolovať, koľko mám doma známok :-).

Martina

8 thoughts on “Pohľadnicový klub je späť – letná výzva

 1. Jana Takáčová says:

  Pohľadnicový klub je späť! Úžasná správa tohoto leta. Na 100% sa zúčastním. Maťka, ďakujem za Vašu ochotu a čas
  “klubovať” nás 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *