Predstavujeme novinky a zopár nápadov na tvorenie.

Asi ste si všimli, že v poslednom čase pribudlo dosť veľa noviniek v e-shope. Snažíme sa, aby ste mali stále dostatočný prísun nového materiálu a pomôcok a tiež dopĺňame vaše obľúbené vypredané položky. Medzi nahadzovaním tovaru aj v rámci možnosti tvoríme, veď viete ako je to. Dievčatá prinášajú inšpirácie v pravidelných článkoch. A čo ja? Pred pár dňami som mala chuť niečo vyfarbovať, vystrihovať a lepiť. Takto to dopadlo:

Rámik som vyrábala od základu za pomoci ryhovacej podložky. Zelené rámiky, ktoré lemujú okraje som robila raznicou na rámiky. A medzitým som usilovne pečiatkovala, vyfarbovala a vystrihovala. Použila som tieto bombové pečiatky. Vyfarbovala som vodou riediteľnými poduškami (Distress Ink, Dew Drops), samozrejme pomocou vodného štetca. Niektoré tvary som vedela vyrezať pomocou Big Shotu, ale kvetinky som pekne krásne vystrihovala :-).

    


    

Termíny, ktoré by vás mohli zaujímať

16.6.2018 budeme na akcii Kreatívny piknik v Hrubej Borši

7.7.2018 sa na vás tešíme na letnom Papierovom maratóne – koho z vás vidíme? Dajte vedieť v komentári. Program zatiaľ vymýšľame, ale určite bude bohatý, ako vždy.

A čo novinky?

Je ich veľa. Presvedčiť sa môžete v ich kategórii Novinky.

Predstavujem novinku v ponuke – Tonic Studio NUVO Crystal Drops – tekuté enamelky/perličky.

Sú vo veľkom 30 ml balení a vytvoríte s nimi naozaj krásne ozdôbky. Môžete ich použiť priamo na papier ako ozdobu, to asi všetky poznáte. Treba vždy počkať, pokiaľ perlička zaschne. ALEBO, si môžete ozdôbky dopredu pripraviť. Jediný rozdiel je, že ich potom lepíte PVA lepidlom. Naneste žiadaný tvar na acetátovú fóliu – preto, aby sa práve dali použiť perličky až neskôr, lebo po uschnutí sa z nej dajú krásne „zlupnúť“, slúži ako nosič. Nechajte uschnúť a použijete vtedy, keď to budete potrebovať. Výhoda je, že nemusíte čakať pri tvorení, pokiaľ perlička uschne. Ja osobne vždy zabudnem, že som perličku na svoj výtvor aplikovala a väčšinou si ju rozmažem…

Ďalšia možnosť je využiť tekuté perly na zdobenie gombíkov, výrezov z lepenky… viete nimi dokonca robiť nápisy vďaka jemnému aplikátoru.

     

Za zmienku ešte stojí krásna letno – dovolenková kolekcia od Studio Light – Memories of Summer. Hneď som si z nej ukoristila všetky papiere a papierové výseky a mám s nimi plány :-).

Ostatné už nebudem prezrádzať, stačí ak si odskočíte do noviniek a začnete objavovať :-).

Vidím, že čítate náš blog

Ak ste sa dostali až sem, znamená to, že náš blog má pre vás hodnotu a jeho články a obsah vás zaujímajú ♥. Za čo sme veľmi vďačné, ako ja, tak všetky členky dizajn tímu.

Preto vás chceme požiadať o zahlasovanie za náš blog v súťaži BLOGER ROKA 2018. Ocenili by ste tak to, čo pre vás náš blog znamená ♥. Vopred ďakujeme. Presný popis ako na to nájdete v našej podstránke priamo na Bloger roka 2018.

A to je už naozaj všetko. Prajem vám krásne májové dni, plné nielen slnečných dní, ale aj príjemných chvíľ pri tvorení ♥.

Martina

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *