Pripravujeme pre vás na organizatorka.sk

Dnes sa mi ušiel neplánovane článok a tak vám trochu priblížim, čo som pre vás objednala, čo už máme na ceste a kde sa môžeme vidieť naživo :-).

Na ceste sú dve nádherné a voňavučké nové kolekcie z UHK Gallery, aha ich:

Verím, že medzi novinkami ich nájdete už v pondelok. Tieto farebné kombinácie na mňa pôsobia ako jemný letný vánok ♥.

A samozrejme, noviniek je oveľa viac, veď viete. Možno ste zaregistrovali špeciálnu ponuku – podarilo sa mi zohnať krásny tovar za výhodnú cenu, ide o kusovky, takže bude rýchlo preč :-).

Určite dávam do pozornosti ryhovacie podložky, plechovku na mini distress poduštičky, kresliacu gumu a foamiran. Kvetinovú kolekciu papierov Wildflower od Kaisercraftu, embosovacie kapsy…  Vo veľkých krabiciach tiež cestujú novinkové vyrezávacie šablóny, malé sady papierov, vrstvené kvetinové pečiatky a rôzne iné potrebnosti.

Po víkendoch prevažne pracujem, lebo robievam kurzy v Pezinku. No ale niekedy si treba aj oddýchnuť a vyraziť niekde na výlet. Dcéra, tak ako ja, miluje Prahu. Takže už je asi jasné, kde sme boli minulú nedeľu. V Prahe, na otočku, taká dvanásťhodinovka…

Ak mám čas, tak šperkujem výrobu albumov od základu. Premeriavam, prepočítavam, strihám, zvažujem možnosti, ktoré sú najvhodnejšie… Pripravujem vzorky na Nedeľný Papierový maratón, kde si takýto album vyrobíte aj vy :-).

A kde sa môžeme vidieť naživo?

Každý štvrtok vo vzorkovni v Pezinku. Na kreatívnych kurzoch v Pezinku, Žarnovici a Bánovciach nad Bebravou. Osobne sa veľmi teším na Papierový maratón, ktorý organizujeme v Bratislave – stretnete sa nielen so mnou, ale aj s Kristínkou a Iriskou.

17.6.2017 sa veľmi teším na Kreatívny piknik, kde bude mať aj organizatorka.sk svoj stánok ako na jedinej vonkajšej akcii.

A ešte viete čo? Pravdepodobne spravím cez leto základné kurzy aj na Východe, v druhej polovici augusta. Podrobnosti už čoskoro :-).

Keby ste chceli kreatívny kurz pre seba, alebo svoju skupinku ľudí, je možné dohodnúť individuálny termín v Pezinku počas týždňa. Stačí sa mi ohlásiť na info@organizatorka.sk.

P.S.: PSSSSST, len taká malá upútavka, špekulujem o niečom veľkom. Čo tu ešte nebolo. Čoho súčasťou budete práve VY ♥.

Vaša Martina

2 thoughts on “Pripravujeme pre vás na organizatorka.sk

  1. Veronika says:

    Mati ,uz sa tesim na papierovy maraton a navnadila si ma“to velke“ co spekulujes 😀
    Kedze mas same dobre napady tak som velmi zvedava ;-)tak nas prosim dlho nenatahuuuuuj:-))))

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *