PRVÝ POHĽADNICOVÝ KLUB – 6. KLUBOVÁ VÝZVA

Blíži sa koniec roka, krásne zimné obdobie plné vianočných potešení a radosti. Pre nás to znamená v poradí už šiestu klubovú výzvu. Verili by ste tomu? Spravíme sa radosť ručne vyrobenou pohľadnicou, len tak, pre potešenie♥.

Ako členka nášho klubu (alebo sa ňou môžete stať, viď nižšie), nielenže pohľadnicu pošlete, ale jednu aj dostanete.

TAKÚ PRE RADOSŤ ♥.

Od inej členky nášho klubu. Hneď budete mať krajší deň ♥.

AKÉ SÚ PRAVIDLÁ A AKO TO PREBEHNE ?

 • ak ešte nie ste členkou, prihlásenie do klubu prebieha e-mailom na info@organizatorka.sk, do predmetu mailu napíšte “Pohľadnicový klub”. V správe ďalej uveďte meno a adresu, kam si želáte dostávať pohľadnice od iných členiek klubu – spravte tak najneskôr do štvrtka 5.12.2019 (ak chcete byť súčasťou šiestej výzvy)
 • pôvodnú myšlienku a zámer nášho Pohľadnicového klubu si môžete prečítať v prvom článku
 • členstvo v klube je možné odvolať mailom, inak ste stále jeho členkou
 • členkou sa môže stať každá tvorivá žienka na Slovensku

************************************************************************

 • ak už ste členkou, práve teraz vyrobíte, alebo si pripravíte vlastnoručne vyrobenú “TAKÚ PRE RADOSŤ” pohľadnicu na odoslanie – téma je samozrejme vianočná
 • 6.12.2019 vám mailom oznámim, ktorá členka bude ktorej posielať pohľadnicu
 • pohľadnicu odošlite najneskôr do 13.12.2019 – POZOR, termín je potrebné dodržať, inak Vás vyradíme z klubu, veď si robíme radosť, tak aby sa nestalo, že niektorá z vás bude nekonečne čakať na pohľadnicu, však?
 • čakajte na svoju poštu v schránke
 • ♥♥ užite si radosť z doručenej vlastnoručne vyrobenej pohľadnice ♥♥
 • o svoju radosť sa môžete podeliť fotkou svojej odoslanej a tiež doručenej pohľadnice na svojom Instagrame alebo svojom Facebooku, použitím hashtagu #pohladnicovyklub a #organizatorkask alebo označením @organizatorka.sk (na IG všetky vaše zmienky prezdielam v Stories)
 • prípadné otázky a fotky pohľadníc tiež môžete dávať aj v našej Facebookovej skupine – ak sem budete pridávať fotku svojej pohľadnice pred odoslaním, nezverejňujte meno, pre koho je pohľadnica určená, aby to bolo prekvapenie 
 • ak nie ste “online”, kľudne napíšte o svojej radosti z doručenej pohľadnice na info@organizatorka.sk, aby som vedela, že robíme radosť ♥

Čo z toho budete mať? OBROVSKÚ RADOSŤ, len tak. A to sa počíta. 

Ja už mám pripravenú pohľadnicu pre moju náhodnú členku Pohľadnicového klubu a dúfam, že jej spraví aspoň takú radosť, akú som mala pri jej výrobe ja.

Tentokrát ide o jediný autorský originál, pretože venček, ktorý je ústrednou témou na pohľadnici som vlastnoručne maľovala :-).

Prajem vám všetkým krásne predvianočné dni. Hlavne veľa radosti z vianočných príprav, nech sú o pokoji a spoločných chvíľach s najbližšími a priateľmi. No a verím, že aj na tvorenie si nájdete čas, či už vianočné pohľadnice, alebo vianočnú slávnostnú výzdobu vašich domovov♥.

Martina – zakladateľka Prvého pohľadnicového klubu na Slovensku

P.S. Ak sa chcete tento rok so mnou ešte vidieť naživo, mám posledné miesta na sobotný kurz :-).

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *