Rozlúčka s blogom Vintage Crafting

Uf, ani neviem, ako začať. Dnes píšem svoj posledný príspevok pre blog Vintage Crafting a je mi ťažko. Dlhšie som dúfala, že táto situácia nepríde, ale je tu a treba sa s ňou popasovať. Po vyše 5 rokoch prispievania na blog, písania inšpiratívnych článkov, fotonávodov a reportáží z kurzov, či koordinovania talentovaných dievčat, sa tieto moje aktivity ako aj aktivita blogu končí.

Popri rušení e-shopu organizatorka.sk ide ruka v ruke aj ukončenie činnosti blogu Vintage Crafting. Náš blog bol jedným z najobľúbenejších slovenských blogov, kde sme prispievali so železnou pravidelnosťou, obsahoval nové i osvedčené tvorivé nápady dievčat zo Slovenska i z Českej republiky, súťaže s parádnymi tvorivými cenami a ďalšie pridané hodnoty ako giveaway, videotutoriály, reportáže z našich kurzov a podobne. Prečo je koniec a ako sa dalo ovplyvniť, aby to takto nedopadlo, nechám na vašom zamyslení.

Ja by som sa chcela v prvom rade poďakovať Maťke za všetko, čo pre mňa, naše dizajn tímy aj pre vás, čitateľky, urobila. Za úžasnú starostlivosť, veľa praktických návodov, parádne súťaže, nikdy nekončiace inšpirácie a za prekrásny materiál, s ktorým bola radosť tvoriť. S Maťkou sme dobré priateľky, ale naša spolupráca čoby kolegýň bola na 1*. Maťka, urobila si kus úžasnej práce, ktorú ti nikto nikdy nevezme, urobila „dieru“ do sveta slovenského scrapbookingu a nikdy nezabudnem na to, aká krásna etapa života pre mňa bola táto spolupráca.

Ďalej by som sa chcela poďakovať všetkým – starším i novším členkám dizajn tímu, ktoré ma pravidelne ohurovali svojimi projektmi do článkov, s ktorými sme nadviazali milý vzťah, prípadne priateľstvá a pomáhali sme jedna druhej v napredovaní blogu Vintage Crafting, aby bol pre vás skvelým miestnom a aj príjemným útočiskom.

Aby ani dnes nechýbal nejaký scrapbookový projekt, pripájam 3D papierový rámik. Je to moja najobľúbenejšia fotografia s Maťkou odfotená v našom fotoateliéri. Rámik je ozdobený vystrihnutými papierovými ozdôbkami, čipkou, papierovými kvietkami, lepenkovými výrezmi a drobnosťami ako perličky a flitre.

Verím, že na nás nezabudnete, že sa vám budeme pripomínať prostredníctvom originálnych pečiatok, ktoré ste si v e-shope zakúpili, prostredníctvom zážitkov z našich kurzov alebo cez obľúbené príspevky a návody, ktoré tu budú stále k dispozícii. 🙂

Veľa príjemných chvíľ strávených pri tvorení praje

6 thoughts on “Rozlúčka s blogom Vintage Crafting

 1. Ľubica Vršková says:

  No, je mi naozaj smutno, všeličo som sa priučila o tvorení s papierom, jeho dopĺňaním všeličím možným, aby nakoniec vzniklo niečo krásne, čo poteší oko i dušu. Za to všetko ďakujem, lebo som bola úplný nováčik, keď som vás objavila. Dnes som o niečo múdrejšia, ale aj tak som sa veľmi potešila tomu, že vaše príspevky tu budú aj naďalej k dispozícii. Ešte stále je čo doobjavovávať a oprašovať vyskúšané. Takže ešte raz ďakujem a prajem kooooooopec tvorivých úspechov. Ľubica

 2. Tamara says:

  Kristínka,
  plne súhlasím so všetkým, čo ste napísali. Boli ste jedničky na scéne a bolo radostné sa zapájať do súťaží o nádherné ceny a posúvať sa ďalej a dopredu.
  Veľké ďakujem vám všetkým patri nielen odo mňa, ale aj od detí, ktoré veľmi radi tvorili.
  Ostane také divné ticho na blogu. Bude to nezvyčajné, ale viem, že sa sem budeme vracať so železnou pravidelnosťou po inšpiráciu a úžasné postupy.
  Púšťate nás do života ako keď mama dá dieťaťu všetko čo vie a môže a už bude iba pozorovať ako si v živote poradí.
  Ďakujem veľmi pekne za všetko. Bolo mi potešením s vami spolupracovať a nechávať sa inšpirovat.
  Keď niečo končí, tak preto, aby sa niečo nové a iné začalo.
  Martinka, si úžasná a presne taký život si aj zaslúžiš ❤️.
  Do scrapbookovania, dievčatá! TK

 3. Pavol Timko says:

  Asi budem jeden z mála chlapov, čo to tu sledoval a tak trochu pridal ruku k dielu, lebo keď tu prispevala moja žienka (Timona), tak som robil prakticky všetky fotky a videá, sem tam som jej do toho aj kibicoval. Je to škoda, že to takto vypálilo, v dnešnej prázdnote sveta je každá tvorivosť priam civilizačným počinom, tu sa našlo veľa skvelej inšpirácie. Snáď sa táto scéna úplne nevytratí a niekto prevezme štafetu. Všetkým zúčastneným ďakujem a želám veľa šťastia.

 4. Katarína says:

  Ťažko hľadám náhradu za e-shop organizatorka,neskutočne prázdno tu zostalo, vždy som sa tak potešila vo voľnom čase, keď som si prezerala a nakupovala produkty a zrazu prichádza koniec aj tu, na mieste toľkej inspirácie…..je mi to ľuto…….Ale teda čo dodať- veľké ďakujem za to, čo bolo, lebo to bolo super!!!

 5. Veronika says:

  Ja tomu nerozumiem….Matka pisala,ze eshop ulne nekonci,ze nejake „smakosky“ bude pridavat a aj lepiaci material….ale dlho uz nic na eshope nepribudlo medzi novinkami 🙁 tak teraz nevem.
  To uz nebudu ani kreativne maratony?proste nic? Cinnost je uz uplne zrusena,zastavena? Ja si stale nemozem zvyknut,ze tento skvely slovensky ehop je minulostou.Je to moja srdcovka,skvele nakupy a skvela Matka k tomu,aby som sa od nej a Kristiny nieco nove naucila.Strasne mi chybaju spolocne scrabookove maratony stravene vo vasej spolocnostiJa stale dufam,ze sa to vrati.
  Dakujem

 6. Babeta says:

  Dievčatá, aj mne je smutno, že sa organizatorka.sk vo svojej pôvodnej podobe skončila. Napriek tomu som Vám nesmierne vďačná, že ste mi pomohli nájsť vo mne to malé dievča, ktoré celé dni presedelo s blokom papiera, jednou jedinou pečiatkou (ktorú som medzi časom doma našla) a množstvom pasteliek, ceruziek a farbičiek a vyrábalo darčeky pre celú rodinu. Martinka, dievčatá, ešte raz Vám za všetko ďakujem. Som šťastná, že som Vás spoznala a mohla zdieľať vaše typy, nápady, rady, inšpirácie a aj vďaka ním našla kúsok samej seba. Prajem Vám veľa šťastia pri vašej ďalšej práci a verím, že sa ešte určite stretneme. Vaša Babeta

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *