Rýchla premena krabičky

Po nálepkách mi zostala šikovná plechová krabička. Síce vyzerala veľmi pekne aj bez premeny, ja som jej chcela dať nový vzhľad a podarovať ju spolu s drobným darčekom.

predpo

Ak máte doma papierovú, drevenú alebo plechovú krabičku, určite ju nezahadzujte ani zbytočne neodkladajte, aby sa nestratila, ale hneď sa pustite do jej prerábky. Určite z nej urobíte peknú dekoráciu, úložný priestor na nejaké drobnosti alebo rovno darčekové balenie na náramok, náušnice, prívesok alebo iný, rozmerom malý darček. Jej premena si vyžaduje len zopár minút a výsledok bude určite krásny a poteší (Vás alebo obdarovaného) 😉

Plechová krabička, ktorú idem dotvoriť, je v rozmeroch 7x10cm.

1

Z nádherného papiera z kolekcie Vintage Circus som si vystrihla jednu kartu a potom som ju ešte trocha obstrihala, aby sedela na vrchný obal krabičky, a prilepila som ju tam. Do pravého horného rohu som nalepila nápis FOR YOU vytvorený štítkovačom. Potom som si s pomocou modelovacej hmoty a šablóny urobila biely ornamentový reliéf a nechala som ho zaschnúť.

2

Ďalej som na spodnú časť obalu nalepila kúsok látky a na tú nalepila čipku.

3

Nakoniec som už len dozdobovala obal dreveným výrezom kľúča z kolekcie Santoro Mirabelle, živicovými kvietkami z kolekcie Sweet Paris, perličkami z kolekcie Sweet Paris, kovovým komponentom, vyrezanými papierovými hviezdičkami a samolepiacim nápisom.

4

Na zadnom obale som prekryla pôvodnú nálepku štrukturovaným papierom vyššej gramáže a urobila na ňom jemné zdobenie, aby mi tam zostal priestor na napísanie venovania.

9 6 8

Príjemnú a hlavne tvorivú recykláciu Vám praje

Kristína 😉

One thought on “Rýchla premena krabičky

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *