Scrapbookový úkryt na peňažný dar

My, tvorivé duše, najradšej odovzdávame peňažný dar v nejakom krásnom šate, však? Či už je to peňažný dar pre mladomanželov, novopečených rodičov, čerstvého jubilanta alebo šikovného magistra. Ja som posledné dni podľahla tvorbe s exploding boxom, ktorý je krásnym úkrytom pre drobnosti alebo peniaze, ktoré chcete darovať. 😉

baby exploding box 7xx

Čo je to exploding box?

Je to tzv. vybuchovacia krabička a funguje tak, že keď dáte preč vrchnáčik, tak všetky steny krabičky padnú a odkryje sa jej obsah. Okrem klasického zdobenia papiermi a ozdôbkami si tam môžete vytvoriť aj priečinky/vrecká, do ktorých bude možné vložiť peniaze a kartičku s venovaním. Takáto krabička je veľmi populárna a je príjemným skrášlením malého alebo peňažného daru.

Jeden exploding box ste už mohli vidieť v mojom BLOG HOP príspevku pre Vintage Crafting, ktorý sa niesol vo vianočnom duchu. Darovala som ho k Vianociam Maťke a dovnútra som jej skryla drobné darčeky ako prírodné mydlo a kvietkovanú brošňu.

Tentokrát vám prinášam inšpiráciu, ako darovať peniaze rodičom, ktorý sa tešia z čerstvo narodeného dievčatka. Na výrobu takejto krabičky budete potrebovať: exploding box polotovar, papierovú sadu (ja som použila luxusnú 12×12 sadu It’s a girl od First Edition), výrezy z lepenky, kvietky a lístky, nálepky (tie moje sú z rovnakej kolekcie a boli pribalené k sade papierov), flitre, tekuté perly, perličky, kovové komponenty, gombíkybakers twine šnúrku (použila som novinkovú farbu – púdrovo-ružovú), papierovú rozetkuwashi pásku, svorku, čipku a stužku (tieto novinkové vintage bavlnené stužky sú neodolateľné).

baby exploding box 1xx baby exploding box 2xx  baby exploding box 6xx baby exploding box 5xx baby exploding box 8xx baby exploding box 10xx baby exploding box 11xx baby exploding box 12xx baby exploding box 14x baby exploding box 13xx

Krabička vyzerá rozkošne a poteší možno aj viac ako samotné peniaze ukryté v nej 😀

A ako darujete peniaze vy? V ručne robenej obálke, pohľadnici, krabičke alebo inak? 🙂

Príjemné tvorenie vám praje Kristína

Kristína

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *