Svadobné priania

Keďže svadobná sezóna je v plnom prúde, na dnešný článok som pripravila inšpiráciu v podobe štyroch svadobných prianí.

Prvá inšpirácia má podobu veľkého priania v rozmere 11 x 18,5 cm a slúži zároveň aj ako darčekový obal na finančný dar:

Základom je papier zo svadobnej kolekcie Wedding Morning od UHK Gallery. Z papiera som spravila dve vrstvy, pričom som nechala z každej strany asi 2 mm viditeľný aj základ priania. Druhú vrstvu som podlepila bielym papierom. Obal sa zaväzuje béžovou stuhou a na ozdobu som použila aj tenkú béžovú čipku. Hlavnou ozdobou na prianí je tag z tejto kolekcie a lepenkový výrez Mr & Mrs od Wycinanka:

Pridala som pár kvetov v krémovej a bielej farbe, pod ktoré som prilepila listy vyrazené raznicou z podkladového papiera:

Na záver som pridala kovovú ozdobu v tvare kľúčika a dva drobné lepenkové motýle:

Obal som ozdobila podkladovým papierom aj zo zadnej strany, do vnútra som na ľavú stranu nalepila kapsičku na vsunutie peňažného daru:

Na druhé prianie som si vybrala papier z kolekcie Misty Morning:

Opäť som zvolila dve vrstvy s viditeľným bielym podkladovým papierom. Vrchná vrstva je ozdobená širokou bielou čipkou a stuhou:

Ozdobila som ho lepenkovým výrezom holubíc so srdiečkom a mojím obľúbeným nápisom:

Na čipku som nalepila listy vyrazené z podkladového papiera, papierové ruže a ľanovú šnúrku:

Tretie prianie je z jednofarebného papiera v krémovej farbe:

Na ozdobu som si okrem nápisu a drobných motýlikov vybrala lepenkový výrez svadobného páru, čerešňové papierové kvety a gardéniu, pod ktoré som nalepila okrem listov aj perličky na silóne:

Na posledné prianie som chcela použiť krásny lepenkový výrez balóna a preto som si vybrala papier Celebrate Spring Nr. 04:

Na spodnú vrstvu som po okraji nalepila časť papiera s kvetmi, horná vrstva je modrá ako obloha s dvoma žltými motýľmi, po ktorej balón letí. K motýľom mi ladili žlté Sweetheart kvietky, tak som ich zmiešala s bielymi, pridala som čipku a stuhu, výrez z kolekcie Mr & Mrs, ľanovú šnúrku a pár samolepiacich perličiek:

Prajem Vám radostné tvorenie, či už svadobné alebo iné, a nezabudnite sa nám pochváliť fotografiou v našej facebookovej skupine 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *