Tvoríme s neónovými novinkami od Docrafts

Prajem vám krásny deň,

v dnešnom článku by som vám chcela priblížiť tvorenie z kolekcie Capsule Geometric Neon od Docrafts. Žiarivé neónové odtiene v kombinácii s jemnými pastelovými farbami prinášajú nečakané výsledky. Veď posúďte sami.

uvod vintage crafting

V úvode by som chcela popísať produkty, ktoré som použila pri tvorbe nasledujúcich pohľadníc:

– základom je veľká papierová sada Capsule geometric Neon od Docrafts. Väčšina firiem ponúka v papierových setoch aspoň 1 papier, na ktorom nájdete nadpisy, výseky alebo visačky. Firma Docrafts je v tomto iná. Ak si kúpite ich tradičné papierové sady, nenájdete v nich žiadne ozdoby. Ponúkajú však veľké papierové sady, kde tých ozdôb nájdete možno aj viac než potrebujete 🙂

Dokonca vytvorili aj mega sadu na tvorenie pohľadníc. Nie je to predmetom môjho dnešného článku, ale dám vám tu link.

vintage crafting

– použila som aj darčeky z časopisu Docrafts Creativity. Presné čísla časopisov neviem, ale postupne som dostala aj neónové papiere a neónovú washi.

Na prvej pohľadnici som využila výseky zo sady a ozdobila lepenkovými srdiečkami. Efekt prešívania na papieroch je dosiahnutý vyrezávacími šablónami s efektom prešívania.

1 (1) vintage crafting

1 (2)vintage crafting

Väčšina papierov má krásne detaily v podobe zlatých fóliových akcentov.

2 vintage crafting

V sade nájdete mnoho nadpisov pre rôzne príležitosti, takže nepotrebujete veľkú zásobu pečiatok.

3 vintage crafting

Súčasťou sady sú aj tieto roztomilé mašličky. Sú zložené z dvoch častí a spojíte ich malou svorkou.  K týmto mašličkám sa určite ešte vrátim 🙂

4 vintage crafting

Sada obsahuje aj 2 abecedy.

Prvá je väčšia a každé písmenko má inú farbu ako aj vzor, spolu však dokonale ladia.

5 (2) vintage crafting

Zlaté odlesky nájdete nielen na papieroch, ale aj na písmenkách.

5 (1) vintage crafting

Druhú samolepkovú abecedu tvoria mini hexagóny

6 vintage crafting

Poslednou zaujímavou vecou, ktorú okrem obálok, papierov, vellum, visačiek a kartičiek v sade získate, sú aj darčekové krabičky.

7 (1) vintage crafting

Rozmerovo nie sú veľké ( približbe 6x9x2 cm), ale určite poslúžia. Na ozdobu som využila zlatú šnúrku bakers twine.

8 vintage crafting

Ako ste si všimli pri tvorbe som stavila na overenú kombináciu – pestrý vzor na pozadí je tlmený jemným vzorom na prednom papieri. Spolu sa na pohľadnici vytvára ideálna rovnováha. Nepotrebujete ani veľa ozdôb, pretože vzory so zlatými odleskami a výraznými farbami veľa spoločníkov na projekte nepotrebujú 🙂 Získate štýlové a moderné pohľadnice.

Ja som si tvorenie z tejto sady mimoriadne užila. Dúfam, že aj vy dáte šancu tejto kolekcii.

A ak náhodou nie ste neónkový typ, tak si skúste inú veľkú papierovú sadu vo farbách a štýle, ktorý vám sadne. Som zvedavá na vaše skúsenosti, o ktoré sa s nami dúfam podelíte.

Krásny zvyšok dňa prajem,

Valika

Valika

1
Pridaj komentár

avatar
Monika
Čitateľ
Monika

Toto je superblog!! Lebo odhadnúť čo sa skrýva vnútri takejto sady je pre nás laikov nemožné. Veľmi pekné výtvory Valika…asi sadla kombinácia tvojho jednoduchého štýlu a zaujímavého dizajnu scrapbooksady.. krásne výtvory a veľmi zmysluplný blog, ďakujem 🙂