Tvoríme s novinkami… papiere a kvietky

Maťka nahadzovala pred niekoľkými dňami do e-shopu novinky  a ako správna závisláčka som ich musela mať expresne u seba doma. Najviac ma (klasicky) dostala kolekcia od UHK Gallery s názvom Misty Morning. Je jednoducho neodolateľná a ja som sa pri tvorení s ňou nevedela zastaviť. Na Valentína, k svadbe či ku Dňu žien je ako stvorená. Ale veď to poznáte – keď sa nám nejaký materiál páči, príležitosť na tvorenie si už nájdeme 😉

titulka x

Papiere sú romantické, jemnučké a tajomné. Vyskladala som z nich papierovú kabelôčku, ktorú som ozdobila preglejkovou a lepenkovou ozdobou od Wycinanka, papierovými kvietkami od Wild Orchids Crafts, šnúrkou, čipkou, stužkami a vyrezanými motívmi na Big Shote (veľký 3D motýľ, smile) a razniciach (mini motýliky).

kabelocka 1xx kabelocka 2xx kabelocka 3xx kabelocka 4xx kabelocka 5xx

Papierové lízatko vyzerá ako taký veľký cukrík a k predošlému materiálu som doplnila ešte vellum (pergamenový papier), bambuľkovú reťaz a ďalšie vyrezané motívy na Big Shote (konkrétne tieto mini visačky).

lizatko 1xx lizatko 2xx lizatko 3xx lizatko 4xx

Musela som skúsiť vyrobiť aj šikovnú krabičku podľa DIY návodu v tomto Danielinom príspevku. Je skvelá na drobné darčeky či sladkosti. Ozdobila som ju samolepiacimi perličkami, čipkou, šnúrkou a vrstveným motýlikom. Týchto motýlikov mi kúpili rodičia na dovolenke. Zo všadiaľ, kam idú, sa mi snažia priniesť niečo na scrap 🙂

minikrabicka 1xx minikrabicka 2xx

Pohľadnica tiež nesmie chýbať a využila som na nej vintage obrázok z kolekcie (obsahuje ich celkom 3). Opäť kvietky – tie sa k papierom neskutočne hodia.

pohladnica 1xx pohladnica 2xx pohladnica 3xx

Na Big Shote som si so šablónami vyrezala prešívané kruhy a urobila s nimi jednoduché menovky, resp. visačky na darčeky.

visacky 1xx visacky 2xx

Ako posledné som ozdobila pruhované papierové vrecko v simple štýle. Využila som opäť obrázok z kolekcie a nápis For you. Krásne vynikla aj papierová rozetka a stužka s bicyklíkom.

vrecko 1x vrecko 2x

Novinky v e-shope naozaj stoja za to a najviac pozornosti v poslednom čase venujem kvietkom, musia byť všade! 🙂

Naplánovali sme pre vás už aj nové termíny kurzov. V marci sa môžete tešiť na JARNÝ PAPIEROVÝ MARATÓN, kde si so mnou a Iriskou vyrobíte samé krásne veci. So mnou to bude napríklad aj papierová kabelôčka, ktorú vidíte v úvode tohto príspevku. Bude to pecka a neviem sa už dočkať! 😉

Kristína

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *