Tvoríme s novinkami

Keď mi Maťka dala balíček s novinkami v e-shope, bola som očarená krásnymi kolekciami Vintage Line, Industrial a Shabby Chic. Najviac ma oslovili 3D papierové stavebnice! Z obrázkov na internete som zhruba vedela, o čo sa jedná, ale až pri tvorení som si uvedomila, aké jednoduché a efektné je tvoriť s týmito premyslenými a skvelo spracovanými stavebnicami. Musím uznať, že nikdy predtým som sa s takýmto produktom nestretla. Sú to vlastne bloky s tematickými A4 papiermi, ktoré obsahujú predvystrihnuté papierové obrázky v niekoľkých veľkostiach.  Ja mám doma stavebnicu Industrial a každá stránka obsahuje jedinečnú priemyselnú tematiku vo vintage štýle. Takéto tematiky sú vhodné najmä na ozdobovanie ručne robených darčekov pre mužov (pohľadnice, zápisníky, visačky, krabičky), ktorých určite poteší, že tam nemajú žiadne ženské prvky, ale kov, hrdzu, stroje, súčiastky, náradie a iné.

stansblokin09-stansblok-studiolight-industrial

Dnes som si pre Vás pripravila postup výroby 3 výrobkov, ktoré som ozdobovala najmä týmito výraznými papierovými výrezmi a ďalším ladiacim materiálom ako bakers twine, kovovými komponentmi, svorkamidrevenými ozdobami, lepenkovými výrezmi, washi páskami, samolepkami, kovovými gombíkmi, chipboardsIZINK pigmentovými farbami.

A5 DARČEKOVÁ OBÁLKA NA PENIAZE

envelope (1)

envelope (2)

envelope (3)

 envelope (4)

envelope (5)

envelope (6)

envelope (7)

envelope (8)

envelope (9)

envelope (10)

envelope (11) envelope (12)

A6 ZÁPISNÍK

notebook (1)

notebook (2)

notebook (3)

notebook (4)

notebook (5)

notebook (6)

notebook (7)

notebook (8)

notebook (9)

notebook (10)

notebook (11)

POHĽADNICA 21×11 cm 

card (1)

card (2)

card (3)

card (4)

card (5)

card (6)

card (7)

card (8)

card (9)

card (10)

card (11)

Príjemné tvorenie Vám želá

Kristína 😉

3 thoughts on “Tvoríme s novinkami

  1. Kristína says:

    Ďakujem pekne, Zuzka! Tvorenie s nimi išlo samo 🙂 Rada si aj ja pozriem Vašu tvorbu s nimi (na Vašom blogu som ju nenašla 🙁 ) – podeľte sa o ňu s nami na Facebooku 😉

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *