Tvoríme so septembrovými novinkami

E-shop sa za posledné 2 týždne zaplnil úžasnými novinkami –  jesennými, zimnými aj vianočnými, tak som ich tam samozrejme nemohla nechať. Dnes mám pre vás inšpirácie vytvorené z novinkovej sady papierov od UHK Gallery, zo stavebnice a aj malú ochutnávku, na čo sa môžete tešiť na Októbrovom maratóne. 😉

Pozrite, aký balíčisko mi prišiel. No zo všetkých tém niečo, čo vám poviem 🙂 A sú pribalené aj moje narodeninové darčeky od Maťky – presne vie, po čom mi srdce piští.

Jedným z darčekov bola ryhovacia podložka na darčekové taštičky. Chýbala mi medzi mojimi pomôckami na scrapbooking a teším sa, že už nebude, lebo je to skvelá pomôcka.

Všetky drobné darčeky (drobnú kozmetiku, parfém, bonbóny a iné), ktoré odteraz budú odo mňa blízki dostávať, hneď zabalím do ručne robených taštičiek. Na ukážku som vyrobila hneď 3 rozkošné darčekové taštičky. Pri tvorbe som použila:

* ryhovaciu podložku na darčekové taštičky

* perleťový papier vyššej gramáže

papierovú kolekciu Bananarama od UHK Gallery

* slovenské pečiatky + čiernu pečiatkovaciu podušku

* PVA lepidlo, obojstrannú lepiacu pásku, 3D obojstrannú lepiacu pásku

* lepenkové výrezy

* enamelky

* čipky a stužky

* kovové ozdoby

* dvojfarebnú šnúrku

* okrajovú raznicu

* Big Shot s vyrezávacími šablónami (kruh)

Keď som už bola v scrapbookovom tranze, tak som sa vyhrala aj so stavebnicou a s hárkami obrázkov. Vznikli tieto 2 vintage pohľadnice.

Ak ste si pozerali popis nášho Októbrového papierového maratónu, tak viete, že v sobotu s dievčatami budem tvoriť receptár s predelovacími listami a v nedeľu personalizovaný stolový kalendár. Oba projekty budú viazané na stroji Cinch, takže vyskúšajú tohto šikovníka v praxi 🙂 Kalendár budeme zdobiť vlastnými fotografiami, takže bude jedinečnou a praktickou scrapbookovou dekoráciou na stôl či poličku počas roka 2019.

Nakuknite medzi novinky do e-shopu a vyberte si svoje srdcovky na tvorenie aj vy 😉 A budeme sa s dievčatami tešiť, ak sa k nám pripojíte aj na maratóne.

Krásny víkend vám praje

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *