Veľkonočná inšpirácia a na čo sa môžete tešiť medzi novinkami

Veľká noc je za dverami a tak vám prinášam zopár rýchlych inšpirácií, ako sa pripraviť na šibačov :-). Tiež vás chcem nachystať na množstvo noviniek, ktoré už sú na ceste k nám, aby sme vám mohli spraviť jarnú radosť ♥.

Aj vy máte radi pripravené niečo špeciálne pre malých šibačov? Ja mám tento rok pripravené drobné odmeny pre tých mojich, ktorých očakávam. Využila som ryhovaciu podložku, ryhovačku na obálky a trochu fantázie. Malé bonboniérky, alebo košíčky na vajíčka sú hotové raz dva. Veľmi mám rada aj mini-pidi obáločky, do ktorých dávam 2€, ako odmenu za veľkonočnú básničku. Šibi ryby…

  

Ak ste ešte neskúšali a hľadáte jednoduchý spôsob, ako ozdobiť výduška (teda, tak u nás voláme vyfúknuté vajíčka, kraslice), vyskúšajte horúci embossing. Stačí vám základná výbava na embossing – pištoľ, poduška a farebné prášky na embossing. Vajíčko nastokneme na špajdlu, poduštičkou na embossing poriadne „napatláme“ a nasypeme prášok na embossing. Povrch kraslice je krásne porózny, takže prášok sa nám krásne pištoľou zapečie. Takto zafarbené kraslice už len stačí naaranžovať do veľkonočnej výzdoby, alebo pribaliť šibačom :-).

Pretože sa dôkladne pripravujeme na Aprílový Papierový maratón (ešte máme posledné voľné miesta), máme na ceste aj množstvo tovaru a noviniek. Asi najviac očakávaný je chutný SIDEKICK, miniatúrny vyrezávací stroj od Sizzixu – malý bratček klasického Big Shotu.

Čo hovoríte, páči? Ak máte pocit, že ho budete nutne potrebovať, napíšte mi, aby sa vám ušiel :-).

Čoskoro tu máme aj tri krásne nové kolekcie od UHK Gallery. Každá z nich je plná iných farieb, tentokrát si prídu na chuť aj tie z vás, ktoré majú radi výraznejšie farby. Je však opäť dostupná aj reedícia dvoch starších kolekcií. Júúúj, to sa bude tvoriť.

       

 Na ceste je aj obrovské množstvo papierov a papierových ozdôb od úplne novej značky. Nájdete medzi nimi detské papiere, romantické, pánske, aj ňuňu motívy. Nechajte sa prekvapiť :-).

Už zajtra, v utorok 27.3. sa môžete tešiť na prvé novinkové lastovičky.

Tak čo, tešíte sa na Veľkú noc, na novinky a na Maratón? Ja už veľmi, ale najviac sa teším na osobné stretnutia počas Maratónu. To je najviac, byť s vami, zdielať s vami svoje záľuby a lásku k papieru ♥.

Martina

2 thoughts on “Veľkonočná inšpirácia a na čo sa môžete tešiť medzi novinkami

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *