Veľkonočné priania

Dnes som si pre vás pripravila inšpiráciu v podobe dvoch veľkonočných prianí:

Použila som na ne jednofarebné papiere. Ako prvé vzniklo prianie s mojím obľúbeným lepenkovým výrezom. Priznám sa, že tento zajko je mojím favoritom už druhý rok, a stále sa mi veľmi páči 🙂 Prianie som urobila na pohľadnicový základ v rozmere 13,5 x 13,5 cm, okraj som nechala na každej strane o 2 mm väčší, ako modrý papier. Na ne som si odrezala opäť biely papier a o 2 mm menší zelený papier. Mám rada tento typ vrstvenia, keď mi jednotlivé vrstvy farebného papiera oddeľuje biely papier. Keďže to chcelo viac farieb, vybrala som si ešte oranžovú stuhu:

Raznicou som si vysekla kruhy na stred priania (môžete použiť aj Big Shot a podobné šablóny) a na prianie som ich nalepila 3D samolepiacimi štvorčekmi. Na kruhy som nalepila zajačika, trochu sisalu a papierové kvety. Zo zeleného papiera som si ešte vysekla raznicou pár lístkov, ktoré som nalepila pod kvietky:

Na nápis som použila pečiatku so slovenským nápisom, čiernu pečiatkovaciu podušku a kúsok zeleného papiera:

Na záver som na modré časti nakreslila čiernou fixkou „falošné šitie“ a na zelené časti som do rohov dala štyri tekuté biele enamelky:

Na druhé prianie som použila rovnaké papiere, len v opačnom poradí. Skúsila som formát A6 a v strede výsek v tvare elipsy:

Na tento výsek mi skvele padol lepenkový výrez sliepočky a kohútika na konáriku. Opäť som použila oranžovú stuhu, výseky listov a papierové kvety, nápis som napečiatkovala rovno na prianie:

Myslím, že priania pôsobia vďaka farbám veľmi fresh, jarne, a vďaka krásnym výrezom aj veľkonočne 🙂 Budem rada, ak sa svojimi veľkonočnými prianiami pochválite aj vy na našej facebookovej stránke.

Všetok materiál na tvorenie nájdete v kategórii Veľká noc v e-shope.

Prajem krásny deň

2 thoughts on “Veľkonočné priania

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *