Vianočné priania z papierových stavebníc

Ako ste si mohli všimnúť v mojich predchádzajúcich článkoch, z tohtoročnej ponuky vianočných papierových stavebníc som si vybrala dve – Winter Trails a Winter Feelings. Tieto vianočné stavebnice mám veľmi rada, všetko pekne k sebe ladí, obrázky v nich sú krásne a ozdôbok mám na výber viac než dosť. Ako aj minulý rok, aj tentokrát som sa snažila spraviť z nich priania podľa seba a nie podľa obrázkov v stavebnici. A dnes by som vám pár týchto prianí rada ukázala.

Prvá stavebnica, ktorej by som sa chcela venovať, je Winter Trails. Jej farby sú trochu tmavšie, je v nej veľa modrej a hnedej farby, ktoré sú krásne nakombinované s medenou. Pre túto farebnú kombináciu som ju použila aj pri jesenných veciach, nie len pri vianočných prianiach. Obrázky ma dostali hneď – veveričky, jelene, ovce, no proste krása 🙂 Túto pohľadnicu som vyrobila ako úplne prvú, veveričke som nemohla odolať:

Roztomilú veveričku som skombinovala so srnkou, hviezdami, lepenkovým nápisom a malými lepenkovými vločkami. Opäť som obrázky podlepovala 3D štvorčekmi, aby pekne vystúpili do popredia.

Druhou bolo prianie s týmto krásnym jeleňom:

Opäť som, ako minulý rok, vypustila všetky anglické nápisy a nahradila som ich slovenskými – výrezmi alebo pečiatkami (konkrétne touto pečiatkou).

Poslednou pohľadnicou z kolekcie Winter Trails, ktorú by som vám rada ukázala, je pohľadnica s jeleňom a stromčekom:

Použila som samostatný papier z tejto kolekcie a obrázky na liste papiera, drobnosťami zo stavebnice som ju iba dozdobila.

Z kolekcie Winter Feelings by som rada ukázala tiež tri priania. Táto kolekcia je oveľa jemnejšia, hlavne čo sa týka farieb – biela, svetlá modrá, béžová a strieborná. Obrázky nie sú primárne zamerané na zvieratká, ale aj tu sa na moju veľkú radosť nejaké našli 🙂 Takže na jednej z prianí sa udomácnil vlk so snehovou vločkou:

Strašne sa mi páčil a veľmi som ho chcela použiť, tak som rada, že sa mi to podarilo 🙂 Je to napokon jedna z mojich obľúbených pohľadníc. Na druhej pohľadnici som použila srnku s veveričkou (veverička je z jednej z minuloročných kolekcií, zbytky z nich som si odložila a teraz sa mi celkom zišli):

Poslednou, treťou pohľadnicou z kolekcie Winter Feelings je táto s motívom zimných rukavíc a snehu. Na ľavú stranu priania som použila obrázok a do pravého spodného rohu som navrstvila dosť veľa ozdôb:

Milé prianie, ktoré navodí zimnú atmosféru a chuť na horúcu čokoládu 🙂

A to je odo mňa dnes všetko. Snáď vás moja tvorba s papierovými stavebnicami inšpirovala a budem rada, ak nám aj vy ukážete vaše priania na našej Facebookovej stránke.

Prajem krásny deň

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *