Videotutoriál: Svadobné prianie

Aj keď sa na niekomu môže zdať, že svadobná sezóna už končí, opak je pravdou. Svadobné pohľadnice sú stále žiadané a určite mi dáte za pravdu, že tie ručne robené sú najoriginálnejšie a najkrajšie. Jednou z posledných svadobných pohľadníc, ktoré som vyrobila, je táto elegantná pohľadnica vo svetlo-modrej farbe:

1Základom je scrapbookový papier (konkrétne As if in dream 06), ktorý som skombinovala s iným svetlým modrým papierom s motívom písma, ktorý som našla doma. Ozdobená je krásnou bielou čipkou, lepenkovým výrezom rámika a lístkov, ktoré som naembosovala bielym práškom s trblietkami.

4

Ďalej som pohľadnicu ozdobila bielymi kvetmi, ktoré som tiež jemne nafarbila akrylovou farbou so striebornými trblietkami, perličkami na silone, drobnými výsekmi motýľa, bielymi tekutými perličkami a striebornými kamienkami. Do vnútra pohľadnice som nalepila vrecko, do ktorej je možné vložiť peňažný dar.

4

3

2

Na záver ponúkam video:

Prajem krásny deň

daniela-banner

6
Pridaj komentár

avatar
Lucia
Čitateľ
Lucia

Uzasna pohladnica, naozaj prekrasna.

Daniela
Čitateľ

ďakujem!

Soňka
Čitateľ
Soňka

Přání je opravdu moc krásné, Danielko. Nááádheraaaa.

Daniela
Čitateľ

ďakujem!

Alena Hudáčová
Čitateľ

Elegantná, decentná, určite veľmi poteší adresáta. Video je perfektné. Prajem veľa inšpirujúcich projektov a krásne tvorivé dni. 🙂 Alena

Daniela
Čitateľ

ďakujem!