Vintage postcards – keď ma babička učila šiť, keď mi dedko rozprával o svojich cestách …

Nemám veľa času na tvorenie, no veľmi som chcela vyskúšať nové vintage maxi pečiatky. Opäť som si potvrdila, ako veľmi rada pracujem s pečiatkami. Je to moja láska :-).

vintage-postcards-4

Použila som tri rôzne pečiatky, na biely pohľadnicový základ som „napečiatkovala“ okraje, resp. plátený rám dlhou tenkou pečiatkou Sewing 3 strip.  Na hlavné motívy som použila pečiatky Sewing a Post Office.

maxi-peciatky-novinky

Keď som pracovala na pohľadnici s krajčírskou tematikou, pripomenula som si na chvíle, keď ma moja babička ako dieťa učila šiť. Najskôr v ruke, rôzne ihelníčky, drobnosti a potom na stroji. Na tieto chvíle veľmi rada spomínam a myslím, že babička má ešte jeden môj ihelníček v tvare žaby odložený :-).

vintage-postcards-8

vintage-postcards-9

No a pri druhej pohľadnici, so starými kuframi a cestovateľskými pečiatkami som si s láskou spomenula na môjho dedka. Ako nám rozprával o svojich cestách a zážitkoch, o tom, ako chodil dlhé kilometre pešo do školy a na potulky. Sú to krásne spomienky a touto pohľadnicou si ho vždy rada pripomeniem.

vintage-postcards-1

vintage-postcards-3

vintage-postcards-2

vintage-postcards-5

A keby vás zaujímalo čo s nimi budem robiť. No, nechám si ich :-). Veľmi sa mi páčia, asi preto, lebo som do nich vložila svoje spomienky … ♥

vintage-postcards-6

Martina

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *