Vintage visačka na darček

Keď Maťka pred časom v e-shope ponúkla krásne papiere s vintage motívmi, mojou láskou na prvý pohľad sa stal papier The Witching Hour – Eerie Roses. Farba aj motív, ktorý je na papieri, je pre mňa to pravé. A tak z tohto papiera okrem iného vznikla aj jedna malá visačka darček vo vintage štýle:

Kruhový základ visačky som si vysekla raznicou, ale pokojne by sa dal použiť aj Big Shot a kruhová vyrezávacia šablóna. Vysekla som si dve vrstvy, ktoré som po okrajoch nafarbila tupovacím štetcom hnedou farbou na pečiatkovanie. Jednotlivé vrstvy som na seba kvôli priestorovému efektu nalepila 3D samolepiacimi štvorčekmi:

Potom som si pripravila papierové ruže, ktoré som takisto jemne nafarbila tupovacím štetcom hnedou farbou. Na ne som tavnou pištoľou zo spodnej strany nalepila niekoľko starozlatých piestikov:

Keď som mala tieto veci pripravené, na základ visačky som nalepila lepenkový nápis a vetvičku:

Potom som tavnou pištoľou nalepila papierové kvety a kúsok béžovej čipky:

Poslednou ozdobou boli dva malé lepenkové výrezy motýľa:

Visačku som čipkou uviazala na papierovú taštičku:

a darček je pripravený na darovanie:

Niekedy na jednoduchú taštičku stačí malá, ale efektná ozdoba v podobe visačky a celý darček dostane iný, osobnejší význam. Ja osobne na visačky nedám dopustiť, je to moja obľúbená dekorácia darčekových tašiek 🙂 Ak ich máte tiež radi, pochváľte sa nám vašimi obľúbenými kúskami na našej facebookovej stránke.

Prajem krásny deň

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *