Vyhodnotenie challenge 6/2017 a veľké koncoročné odmeňovanie

Máme tu koniec roka 2017 a asi najočakávanejší príspevok tohto roka, ktorý bude plný výhier 😉 Tento skvelý tvorivý rok uzavrieme vyhodnotením poslednej challenge a vyhlásením výherkýň koncoročnej odmeny. Tvorili sme, súťažili a teraz je na rade odmeňovanie tých najtvorivejších a najvytrvalejších 😉

Pokochajte sa mrazivými projektmi, ktoré dievčatá vytvorili do poslednej challenge v tomto roku:

Anna Kaňuková

Babeta Dzimková

Bea Pjatáková

Denisa Balážová

Denisa Balková

Edita Mihálková

Janka Ondeková

Janka Maliariková

Janka Pažitná

Katka Hudáková

Katka Pappová

Lívia Grešová

Lucia Mlynarčíková

Mária Jurčeková

Mária Vallová

Naďa Hanáčková

Sanja Nosalj

6. oddelenie ŠKD pri ZŠ a MŠ Chorvátsky Grob – Čierna Voda

Soňa Bendová

Timea Fiedler

Dievčatá sa opäť raz parádne posnažili a ukázali to najlepšie zo seba, aby mali šancu vyhrať našu krásnu výhru. 🙂 Nám v dizajn tíme sa veľmi páčili všetky práce, ale hneď sme sa naraz zhodli, že tohto-mesačnou výherkyňou musí byť Sanja! Jej prekrásna pohľadnica a využitie fotografií sýkorky nás hneď dostali. Gratulujeme! 😉

Ale to nie je všetko! Počas roka sme neustále spomínali, že kto sa zapojí do všetkých 6 challenge, získa od nás koncoročnú výhru. Ako pomôcku sme pre vás vytvorili aj Žolíkovú challenge, v ktorej ste si mohli dobehnúť/nadbehnúť, aby ste odmenu získali.

A tu je už zoznam dievčat, ktoré od nás získavajú koncoročnú odmenu vo forme 10€ poukazu na nákup v e-shope www.organizatorka.sk a tajný darček naviac 😉 GRATULUJEME VŠETKÝM DIEVČATÁM A TEŠÍME SA, ŽE VÁS TVORENIE S NAMI BAVÍ A PRAVIDELNE SA STRETÁVAME S VAŠIMI KRÁSNYMI SCRAPBOOKOVÝMI PROJEKTMI V CHALLENGE <3

Ako si uplatníte svoj 10€ poukaz? Stačí spraviť objednávku v e-shope organizatorka.sk a pri jej dokončení napíšte do poznámky heslo „challenge2017“. Maťka si skontroluje, či patríte do zoznamu našich najvytrvalejších dievčat a zľavu uplatní manuálne. Pri potvrdení objednávky. Samozrejme, pribalí aj tajný darček ♥.

Mám ohromnú radosť, že som mohla tento príspevok pripraviť a vyhlásiť všetky mená, ktoré dostanú od Maťky krásne darčeky 🙂

Ja by som sa vám chcela poďakovať za vašu pravidelnú i nepravidelnú účasť v našich súťažiach, za krásne e-maily, ktoré mi píšete, za snahu, ktorú neustále preukazujete, keď nám posielate scrapbookové projekty robené podľa našich zadaní a v neposlednom rade za to, že ste s nami a že sme to spolu potiahli ďalší rok.

Skvelý tvorivý rok máme za sebou a čaká na nás nový rok 2018 s novým materiálom, pomôckami, návodmi, inšpiráciami a trendmi, ďalej s novými výzvami, novými technikami a novou chuťou tvoriť a zlepšovať sa pri scrapovaní, preto vám želám šťastný nový rok, nech je plný lásky, úspechov, nezabudnuteľných okamihov a tvorivých nápadov.

Tvorme spolu pre radosť aj v roku 2018 😉

2 thoughts on “Vyhodnotenie challenge 6/2017 a veľké koncoročné odmeňovanie

 1. Tatiana says:

  Krásne vločkobranie, radosť pozerať!
  Blahoželám víťazke a ďakujem aj za deti zo 6.oddelenia ŠKD pri ZŠ s MŠ Chorvátsky Grob – Čierna Voda za úžasné výzvy, ktoré nás vždy oslovia.
  S radosťou a aj s napätím vznikajú tak detské práce, z ktorých sú krásne a milé originály a vedia potešiť nejedno oko a srdiečko.
  Tešíme sa na Challenge 2018, na inšpirácie a dobre zásobený e-shop:))
  PF´ 2018, priatelia :))) T.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *