Vysnívaná pracovňa

Zdravím, naše verné čitateľky!

Pozývam vás na prehliadku môjho tvorivého kútika. V dnešnom článku vám ukážem, aké mám zásoby materiálu a ako uskladňujem moje scrapbookové ozdôbky, papier a látky.

IMG_2023 kopie

Už som spomínala, že pred polrokom sme sa nasťahovali do vlastného bytu. Rozmýšľali sme, ako zariadiť naše izby, aby splnili všetky naše potreby a očakávania. Prvé, čo som potrebovala, bolo vytvoriť môj tvorivý kútik. Jediné miesto, kde sa dalo spraviť moje pracovné miesto, bola detská izba.

IMG_2048 kopie

Takto vyzerala izba pred zariadením.

IMG_2503

Môj pracovný kútik zahŕňa stôl, malý stolík so šijacím strojom, police a regály. Dlhšie mi trvalo, kým som si vybrala pracovný stôl. Chcela som ho dosť vysoký, pretože pri tvorení stojím (zistila som totiž, že keď počas výroby albumov sedím, tak sú papiere nalepené nakrivo 🙁 )

IMG_1998 kopie

IMG_2059 kopie

Na čiernu dosku nad stolom lepím post-it papieriky, kde si píšem informácie ku každej objednávke. Musím ich mať na očiach, aby každá objednávka bola vyrobená podľa požiadaviek zákazníka.

IMG_2106 kopie

Keďže stále niečo vyrábam pre mojich zákazníkov, na pracovnom stole mám vždy pripravené látky, ozdoby a nálepky. Už som si zvykla, že aj keď ozdôbky roztriedim, tak poriadok nevydrží dlho. Pri ďalšom tvorení ich znova „rozhádžem“. Aby moje pracovné miesto vyzeralo pekne, veľa vecí mám odložených v pekných farebných krabiciach. Krabice sa nachádzajú na polici a na regáli.

Na tejto fotke môžete vidieť, ako mám usporiadané vyrezávacie šablóny do Big Shotu, ktoré najčastejšie používam počas výroby albumov. Je veľmi šikovné a pohodlné mať ich takto pripnuté na magnetických podložkách.

IMG_2027 kopie

IMG_2031 kopie

Takto mám zavesenú zásobu knihárskych krúžkov.

IMG_2026 kopie
Pod stolom stojí krabica s papiermi v rozmeroch 30x30cm – nič lepšie zatiaľ na ich skladovanie nemám. Malé sady papierov sa zas nachádzajú v takomto zvláštnom drevenom organizéri.

IMG_2010 kopie

Ešte mám veľkú zásobu papierových kvetov, ktoré som kúpila v rámci výzdoby môjho pracovného kútika, nakoľko ich v mojich projektoch takmer nepoužívam.

IMG_2024 kopie

IMG_2046 kopie

Takto vyzerajú látky uložené v drevených debničkách.

IMG_2069 kopie

IMG_2078

Teším sa z každej novej vecičky kúpenej do mojej pracovne. Veľmi ma nadchli aj tieto roztomilé poháriky.

IMG_2090 kopie
Na poličke sú darčeky, ktoré som obdržala od mojich scrap-kamarátok. Mám ich pred očami, aby ma inšpirovali a robili mi radosť 🙂

IMG_2107 kopie

Mám veľa kartičiek v rôznych motívoch a uskladňujem ich v takomto drevenom stojane.

IMG_2038 kopie

 V menších krabičkách mám odložené kartónové výseky (chipboardy), nálepky výrezy z lepenky.

IMG_2061 kopie

IMG_2063 kopie

IMG_2065 kopie

Krajky a čipky majú zas takéto miesto v mojom kútiku.

IMG_2067 kopie

IMG_2040 kopie

Ostatné detaily si môžete popozerať na ďalších fotkách:

IMG_2041 kopie

IMG_2043 kopie

IMG_2044 kopie

IMG_2045 kopie

IMG_2084 kopie

IMG_2083 kopie

Materiál, ktorý používam iba zriedka, sa nachádza v organizéri s množstvom vysúvacích zásuviek.

IMG_2014 kopie

IMG_2015 kopie

Verím, že sa vám u mňa páčilo a budem sa tešiť, keď mi napíšete vaše názory na moju pracovňu 🙂

IMG_2097 kopie

P.S. Počas upratovania a fotenia mojich pokladov som objavila veľa rôznych ozdôbok, na ktoré som už aj zabudla, takže sa cítim, akoby som obdržala kopec nového materiálu na tvorenie. 😀

Irinka

6 thoughts on “Vysnívaná pracovňa

  1. Majanček says:

    Konečne viem prečo lepím papiere nakrivo 🙂 ďakujem, veľmi sa mi páči šuplikový organizér. Keď vidím ako to máte všetky poukladané a potriedené rozmýšľam či mám veľa vecí alebo ich neviem uložiť 🙂 ale rada obdivujem iné pracovne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *