Zimná darčeková krabička

Na začiatku môjho dnešného článku by som vám všetkým chcela zapriať všetko dobré v Novom roku, veľa zdravia, lásky, radosti, úspechov, šťastných a radostných dní a veľa chuti do tvorby 🙂

Pripravila som pre vás inšpiráciu v podobe darčekovej krabičky na drobné maškrty, ktorá je dekorovaná zimnými vločkami a hviezdičkami:

 Dlho som rozmýšľala, v akej farbe krabičku spravím, ale nakoniec vyhrala moja obľúbená hnedo-biela kombinácia. Základ krabičky je z hnedého kraft papiera, krabička má v strede malý priestor na vloženie darčeka, uzatvára sa bielou stuhou, ktorá sa navlečie na jej vrchnú časť:

Z bieleho papiera som si raznicou vysekla ozdoby – dva druhy lístkov a vločky, ktoré som postupne nalepila na krabičku. Použila som aj Big Shot a drobné vyrezávacie šablóny. Potom som na krabičku navliekla stuhu, ktorú som previazala bavlneným špagátikom, na ktorý som uviazala bielu visačku. Stuhu som ozdobila ešte svetlými dekoračnými guličkami a listom:

Do stredu vločiek som vlepila samolepiace kamienky a krabičku som dozdobila ešte lepenkovými hviezdami:

Na záver som pridala pár kvapiek bielych tekutých enameliek:

A takto vyzerá krabička z boku, kde je vidno priestor na vloženie darčeka:

Do jej stredu som vložila balíček sušených brusníc a darovala som ho ako drobnú pozornosť susedke, u ktorej sme boli na príjemnej vianočnej návšteve.

 Prajem krásny deň

2 thoughts on “Zimná darčeková krabička

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *