Zoznámte sa s Danielou

Dnes vám predstavíme jedinú novú členku nášho staro-nového dizajn tímu – Danielu. Jej meno vám je určite známe, lebo vo vodách scrapbookingu je známa a obľúbená, a my máme veľkú radosť, že projekty od Daniely budú zdobiť aj náš blog. 😉

Daniela

Daniela je ostrieľaná scraperka plná nápadov a inšpirácií, ktoré sype z rukáva a všetko o jej scrapbookovej minulosti a prítomnosti sa dozviete priamo od nej 😉  Zoznámte sa s Danielou!

ZAUJÍMAVOSTI O MNE
Volám sa Daniela Dekanová, žijem v Bratislave so svojím manželom a dcérou. Okrem scrapbookingu mám rada leto, teplo, slnko, more, výlety, grilovačky, dobré jedlo, Český Krumlov, náušnice a rock.

ODKEDY SOM ZÁVISLÁ OD SCRAPBOOKINGU A ČÍM SI MA ZÍSKAL
Prvýkrát som sa s tvorením z papiera dostala do priameho kontaktu v máji 2011, keď som išla na kurz cardmakingu. Bola to láska na prvý dotyk :). Všetky tie farby, vzory a vône papierov si ma hneď získali, takisto ako všetky možné ozdôbky, ktoré sa pri scrapbookingu dajú používať. Veľmi sa mi páči aj to, že pri scrapbookingu môžem pokojne používať aj materiál, ktorý nie je vyslovene scrapbookový, a aj to, že môžem zobrať takmer akýkoľvek predmet a s využitím materiálu na scrapbooking ho pretvoriť na svoj obraz.

MÔJ ŠTÝL, OBĽÚBENÁ TECHNIKA A FARBY
Tu to je pre mňa trochu zložitejšie. Môj štýl je trochu iný pri tvorení pohľadníc a trochu iný pri layoutoch. Pri pohľadniciach mám rada jemný romantický vintage štýl, pri layoutoch zasa preferujem skôr čistý, svieži a moderný štýl (možno aj preto, že veľká väčšina layoutov je s fotkou mojej Alice a tento štýl mi k nej jednoducho sedí viac). Veľa krát som však už počula, že môj štýl je veľmi jemný a nežný 🙂 Obľúbená technika je klasický scrapbooking, ale občas koketujem aj s mixed media. Farby mám rada asi všetky, keď si ale teda mám vybrať, tak je to hnedá a béžová a potom všetky pastelové farby. Je pravda, že veľmi nemusím zelenú, žltú a oranžovú, ale snažím sa dať im šancu a občas pracujem aj s nimi.

TVORÍM NAJMÄ …
Srdcovou záležitosťou sú pohľadnice. A potom layouty, tagy, zápisníky, albumy.

TVORÍM NAJMÄ PRE …
Keďže mám aj obchodík s pohľadnicami a zápisníkmi, tvorím najmä pre zákazníkov. Veľa toho robím aj pre rodinu a priateľov, hlavne priania, darčekové obálky, drobné dekorácie alebo minialbumy. Layouty robím len a len pre seba do môjho albumu :).

TOP 5 OBĽÚBENÝCH OZDÔBOK, KTORÉ NEMÔŽU CHÝBAŤ NA ŽIADNOM MOJOM PROJEKTE
Papierové kvety, čipka, ľanový špagát alebo bakers twine, chipboardy z papierovej lepenky, tuš na pečiatky. Ale okrem tohto je toho ešte naozaj dosť, čo by som mohla tiež zaradiť medzi top obľúbené ozdoby 🙂

TOP 5 OBĽÚBENÝCH POMÔCOK A NÁSTROJOV PRI TVORBE
Pravítko s kovovou hranou, rezací nôž, obojstranná lepiaca páska, tavná pištoľ, teplovzdušná pištoľ. Toto je základ, ale potom samozrejme ešte veľa, veľa iného..

MÔJ NAJVAČŠÍ SCRAPBOOKOVÝ SEN
Tak tých je niekoľko. Chcela by som mať svoju pracovňu, kde by som si mohla krásne poukladať všetok svoj materiál a pracovať bez toho, aby som neustále niečo hľadala. Chcela by som sa ísť pozrieť na nejaký parádny scrapbookový veľtrh a priniesť si odtiaľ minimálne dva kufre vecí 🙂 A z tých reálnejších – chcela by som si konečne kúpiť Big Shot, lebo podľa mňa je to úžasná vec, ale ešte som sa nedostala k tomu, aby som si ho zadovážila.

A sledujte TOP 10 Danieliných obľúbených projektov:

daniela1

daniela2

daniela3

daniela4 (1)

daniela5

daniela6

daniela7

daniela8

daniela9

daniela10

Už sa tešíte na Danieline príspevky tak veľmi ako my? 😉

4 thoughts on “Zoznámte sa s Danielou

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *