Ďakujeme za ďalší rok s vami ♥

Ďalší rok máme za sebou a čaká nás nový rok. Rok 2019. Čo nám asi prinesie?

Milé naše čitateľky, priateľky, zákazníčky, spriaznené duše.

Máme za sebou rok 2018, ktorý bol pre organizatorka.sk niečo ako horská dráha. Zábavný, radostný, dobrodružný,  plný napätia,  výziev, malých prehier a tiež víťazstiev. Rok 2018 priniesol množstvo zážitkov a stretnutí s vami. Priniesol tiež veľa krásnych momentov, milých a úprimných slov. Tiež však veľa ťažkých chvíľ, rozčarovania a rozhodnutí. Tak to ale v živote chodí, však? Kto by to nepoznal.

Úprimne a z celého srdca preto ďakujem za vašu podporu, milé slová a povzbudenie. Veľmi si to vážim a beriem to ako niečo výnimočné a jedinečné.

Rok 2019 bude prelomový. Bude iný. Bude však tiež náš. Zaujímavý, plný zmien a neočakávaných zvratov. Ale aspoň sa nebudeme nudiť, čo vy na to?

Prajem vám, všetkým našim zákazníčkam e-shopu organizatorka.sk, čitateľkám nášho blogu vintagecrafting.sk a tiež priateľkám a kamarátkam, aby ste mali krásny, úžasný a šťastný Nový rok 2019.

Nech je to váš rok, nech patrí vám, vašej rodine, priateľom, koníčkom a láskam. A ak v ňom bude mať miesto aj organizatorka.sk, bude to len šťastný bonus navyše ♥.

Vaša Martina

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *