Letná challenge – Kúsok leta z môjho sveta

Je tu avizovaná letná challenge. No a ako inak, než na letnú tému. Možno už jej názov „Kúsok leta z môjho sveta“ vám napovie viac :-).

Hoci každého viac láka slniečko a pekné počasie von, verím, že si nájdete aj zopár chvíľ pre seba a tvorenie. Veď niekedy je príjemnejšie ochladiť sa počas horúcich dní napríklad vo svojom kútiku na tvorenie. Aspoň ja v poslednej dobe väčšinou „zaleziem“ pred slniečkom medzi chladné kuchynské steny. S tým rozdielom, že samozrejme nevarím, ale niečo „majstrujem“…

DSC_8602

A teraz už priamo zadanie letnej challenge:

– téma „Kúsok leta z môjho sveta“ a fotografia vyššie napovedajú, že na tvorenie ako ústredný motív použijete čokoľvek, čo pre vás symbolizuje leto, letné prázdniny, obľúbené miesto, výlet, či dovolenku. Takže sú povolené mušličky, kamienky, lístky, usušené kvietky, piesok, rôzne lístky z atrakcií, návštev múzeí, zábavných parkov ….

– váš obľúbený „kúsok“ zapracujte do pohľadnice, rámčeka, krabičky, albumu alebo stránky …. môžete použiť akú chcete techniku, ktorá je vám najbližšia

fotografiu s vašim výtvorom  prosím zašlite na adresu info@organizatorka.sk a to do 31.8.2015

(uznané budú výtvory dovtedy nezverejnené, resp. zverejnené môžu byť iba na vašom blogu s informáciou, že výtvor je vytvorený do challenge na blogu vintagecrafting.sk s preklikom na náš blog)

– spolu s Kristínkou potom 1.9.2015 vyberieme TRI výtvory, ktoré nás najviac oslovia a splnili podmienku challenge

Malá inšpirácia, ako by výsledok mohol vypadať 🙂

3     1      2

Čo je v „hre“ ?

Môžete získať  poukážku na nákup v e-shope organizatorka.sk v hodnote 15 Eur. A to hneď tri z vás :-).

LETNA CHALLENGE

Tak čo hovoríte, budete toto leto tvoriť?

Martina

3 thoughts on “Letná challenge – Kúsok leta z môjho sveta

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *