Oslavujeme – organizatorka.sk má 3.narodeniny ♥

Kto by tomu veril, že sú to už tri roky, čo vám organizatorka.sk prináša materiál, pomôcky a inšpirácie na tvorenie.

narodeniny organizatorka.sk

Čas letí ako voda a máme pocit, že je to len chvíľka, čo sme oslavovali druhé narodeniny… a tak teraz, spolu s vami, našimi zákazníčkami, čitateľkami, priateľkami a „závisláčkami“, môžeme spoločne sfúknuť TRETIU SVIEČKU na pomyselnej scrapbookovej torte 🙂.

Aj vďaka vašej podpore, záujmu a spätnej väzbe sme mali možnosť vylepšiť a rozšíriť nielen náš e-shop organizatorka.sk, ale aj blog plný inšpirácie, vintagecrafting.sk.

Z celého srdca vám ďakujeme ♥.

Ako poďakovanie sme si pre vás pripravili narodeninové menu, plné zábavy, inšpirácie, darčekov a výhod.

menu-narodeniny-organizatorka.sk

Dovoľte teraz také „menšie“ zamyslenie a zhrnutie uplynulého roka.

Kto je vlastne organizatorka.sk?

Asi ste zaregistrovali, že vám ohľadne objednávok čoraz častejšie píše aj Janka Hoppanová. Je to veľmi šikovná osôbka, ktorá sa stará nielen o vychystávanie vašich objednávok, ale aj o veľa iných dôležitých vecí, ktoré síce nevidíte na prvý pohľad, ale sú veľmi potrebné pre chod e-shopu :-).

Kristínka Čepčeková – čo vám budem hovoriť, poznáte ju z blogu. Jej príspevky vás na blogu sprevádzajú už takmer dva roky. A pretože Kristínka v sebe skrýva oveľa väčší potenciál, rozhodla som sa poveriť ju aj koordináciou blogu a nášho dizajn tímu. Ako vidíte, bolo to vynikajúce rozhodnutie :-).

Naše členky dizajn tímu, ktoré sa menia každého pol roka. Aktuálne máme tú česť, že pre nás píšu a tvoria príspevky Deniska Gryczová, Valika Talarovičová a Daniela Dekanová. Šikovnice sú to, veru :-).

No a nakoniec ja, Martina Valešová – som vďačná sama sebe, že som si dopriala prácu, ktorá ma neskutočne baví a je mi koníčkom :-). Obe platformy, organizatorka.sk aj vintagecrafting.sk sú ako moje deti ♥. Vyberať pre vás nový tovar, riešiť ako ho predstavíme pomocou príspevkov na blogu, vylepšovať e-shop a blog pre vás, to je moja srdcová záležitosť. Mojou prácou žijem :-).

Čo sme pre vás za posledný rok vylepšili?

Vyhľadávanie podľa výrobcov – môžete vyhľadávať priamo z hlavnej stránky (hore v ľavom stĺpci), alebo v rámci kategórií (vždy v hornej časti kategórie).

Blog nabral úplne iné obrátky a pravidelne vám prinášame množstvo príspevkov, inšpirácie a návodov.

Vytvorili sme pre vás skupinu scrapbooking.sk na Facebooku, kde môžete pridávať svoje výtvory a dielka

Aby sme vedeli podať čo najrýchlejšie informácie, vždy keď sme v kancelárii, tak máte možnosť s nami „NAŽIVO“ rozprávať prostredníctvom live chatu (nájdete v dolnom pravom rohu).

Samozrejme, ak máte možnosť prísť osobne do našej vzorkovne, vždy vo štvrtok si môžete pozrieť všetok materiál a pomôcky naživo.

Možnosť REZERVÁCIE tovaru – ak sa obávate, že sa vám vyhliadnutý materiál, alebo pomôcka vypredá, zároveň ho však hneď nepotrebujete, máte možnosť si ho záväzne rezervovať a ušetríte tak na poštovnom, lebo si môžete dať spojiť dve alebo tri objednávky a poslať spolu.

Prečo vám nechodí „tlačená“ faktúra v balíku? Je to jednoduché, šetríme naše lesy a faktúru vám zasielame elektronicky (čo je v súlade so zákonom). Len aby ste vedeli :-).

Pretože sa celkovo snažíme byť ekologicky zodpovedná firma, tak sa snažíme maximálne recyklovať obalový materiál, ktorý nám prejde rukami. Čo to znamená? Že balíček niekedy dostanete v krabici od topánok a s veľkou pravdepodobnosťou sú vecičky v ňom chránené pokrčenými letákmi.  Je to minimum, čo vieme spraviť pre naše lesy, ako prispieť k trvalej udržateľnosti…

Nájdete nás takmer na všetkých sociálnych sieťach: Facebook, Google+, Pinterest, YouTube, Instagram. Spojte sa s nami a sledujte aktuálne dianie :-).

Názor a skúsenosť s nákupom v našom e-shope organizatorka.sk môžete vyjadriť aj prostredníctvom hodnotení zákazníkov na HEUREKA. Vaša spätná väzba je pre nás dôležitá. Dopredu nás posúva nielen konštruktívna kritika, ale aj vaše pozitívne reakcie ♥.

Výrazne sme rozšírili sortiment napríklad aj o vyrezávacie šablóny na BigShot, lepenkové výrezy, všetko pre mixed média a horúci embossing, množstvo papierov. Sortiment pre vás neustále rozširujeme, snažíme sa rásť :-).

Prinášame rôžne súťaže (challenges) a akcie, aby sme vám čas strávený s nami aj trochu oživili :-). Raz za čas sa vidíme aj naživo na rôznych predajných akciách, alebo kreatívnych kurzoch.

Uvidíme, čo nám prinesie ďalší spoločný rok. Niečo už máme samozrejme v pláne, ale to sa už musíte nechať prekvapiť :-).

Ak ste sa dostali až sem, tak klobúk dolu :-). Trochu som sa rozpísala…

Ešte raz ďakujeme za to, že ste s nami už tri roky a tešíme sa na ďalší rok s vami, našimi zákazníčkami, čitateľkami, kamarátkami a podporovateľkami.

Do scrappovania, dámy ♥.

Nezabudnite o hodinu čítať náš blog, začína sa Blog Hop, presne o 8.00 hod …

Martina Valešová

 Martina Valesova from Vintagecrafting.sk

 

11 thoughts on “Oslavujeme – organizatorka.sk má 3.narodeniny ♥

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *