BLOG HOP Výhercovia

Vo štvrtok sme sa super zabavili na BLOG HOP s Vintage Crafting. Bolo nám s vami skvele! 😉 Ďakujeme vám za spätnú väzbu na jednotlivých blogoch členiek dizajn tímu – podľa vašich komentárov vieme, čo by ste si želali vidieť v e-shope organizatorka.sk a na blogu vintagecrafting.sk, takže sa budeme snažiť vyjsť vám v ústrety, pretože vaše názory sú pre nás dôležité a chceme, aby ste tu našli presne to, čo hľadáte a potrebujete k tvorbe pri scrapbookingu, cardmakingu i mixed media 🙂 Taktiež nezabúdajte sledovať na blogu aj staršie príspevky, ktoré sme na blogu uverejňovali takmer 2 roky, kde nájdete fotonávody, inšpirácie, typy na recyklácie a iné typy článkov, ktoré vám pomôžu pri tvorbe 🙂

blog hop banner

Už vás nebudem napínať a rovno vyhlásim výhercov, teda skôr výherkyne.

Krásnu sadu papierov J’adore, o ktorú ste súťažili na Valikinom blogu, získava:

Monika T.

fepad056

Jedinečnú vintage sadu cling razítok Vintage Sunrise Sunset, o ktorú ste bojovali na Deniskinom blogu, a ktorú vyžrebovala šikovná dvojročná Deniskina dcérka, vyhráva:

ZCDL Zuzka C.

960100

Rôznofarebné perličky z kolekcie Gorjuss Mirabelle, o ktorú ste súťažili na Kristínkinom blogu, bude mať onedlho doma práve táto dáma, ktorá správne odpovedala a bola vyžrebovaná:

Jarka Ef

snge002

Parádnu vianočnú sadu razítok a pečiatkovacích poduštičiek značky Aladine, o ktorú ste súťažili v Irinkinom príspevku, vyhráva:

Juditka F.

03773-stampo-noel-coeurs-etoiles

A to stále nie je všetko! Najtvorivejšia zo všetkých súťaží bola cardmaking challenge, ktorú sme vyhlásili hneď ráno tu na blogu Vintage Crafting v príspevku od Maťky. Podmienkou bolo vytvoriť pohľadnicu, pri ktorej ste využili niektorý z návodov na blogu Vintage Crafting (či už na vyhotovenie celej pohľadnice alebo na výrobu určitého detailu na nej).

Takto vyzerajú súťažné projekty:

Naďa

IMG_2176

Elenka

20151003_205109

Jarka

pohľadnica

Ľudmilka

P_20151015_183449_1

Zuzka

rychla_challenge

Sonička

IMG_5872

Krásne projekty, čo poviete? Tešíme sa, že ste pracovali s našimi návodmi a veríme, že podľa nich tvoríte aj inokedy pri tvorbe  🙂

No a teraz napíšeme meno výherkyne, ktorej budú všetky ostatné závidieť túto úžasnú vianočnú papierovú stavebnicu. Je ňou Naďka!

stansblokap16-lr-rgb

Všetkým ďakujeme za príjemnú spoločnosť počas BLOG HOP a za účasť v súťažiach! Výherkyniam gratulujeme k skvelým cenám – napíšte nám prosím svoju adresu a telefónne číslo na e-mail info@organizatorka.sk 😉

11 thoughts on “BLOG HOP Výhercovia

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *